Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

gReaT JailBreak 24/7 - Server!

Soovitatud postitused

Külaline misterx

Tjah, eks sinna midagi ikka tuleb juurde. Üks asi mille ma võimalikult ruttu tahan äa parandada, on see, et peale 0:00 saavad vennad uuesti sisse tulla (elavatena). LR menüüsse tuleb ka ilmselt uusi asju (võib-olla isegi automaatne sprei võistlus) ning VIPidele tuleb üks suuur eelis juurde. Mingi aeg lisan poodi ka asju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tegelesin täna siis foorumiga, foorum peaks olema nüüd korras, kui mõne vea leiate andke teada.

 

Ainuke viga mis on ja ei oska hetkel parandada on see et statistikas näitab, et kasutajaid on vaid 3.

Ülejäänud peaks olema korras.

 

Foorumil on muidu sama nimega kujundus ainult uuem versioon sellest. Samuti ka uus header.

 

Foorumisse ja serverisse.

 

// Sain selle ainukese statistika vea ka ära parandatud, nüüd on foorum varem kui parem ;)

 

Vajuta MIND!


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Roundsoundid OFF, lr asju juurde ja veel paar pluginat siis isegi tuleks uuesti. +faile mõtetule palju.. hetkel suht sitt minu arust.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ühel korrapidajal õigused eemaldatud.

Reason: Hacking. Mitte vist enda korrapidaja nimega kuid siiski hackis.. MSN -is kirjutas mulle nii:

[05/24/11 20:47:14] ütleb:

Testisin täna kaua läheb et keegi banniks ooderi ära :P Kestis oma 30-40min enne kui keegi asjaga tegeles. Btw, su cheati tuvastaja ei v6ta BadBoy'd arvesse.

 

Olen paar päeva hiljaks jäänud, aga IRW u made my day


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Roundsoundid OFF, lr asju juurde ja veel paar pluginat siis isegi tuleks uuesti. +faile mõtetule palju.. hetkel suht sitt minu arust.

 

võtsid täpselt mu sõnad suust :D //kusjuures /roundsound kirjutades välja kah ei lülita, lang fail ka puudu


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
/roundsound cmd disabled pandud sellejaoks et kui isegi mingi CT-Simon on pannud roundsoundid disabled peale siis uue roundi alguses ta hakkab kohe mulisema ju ja teised ei kuule siis...

 

ei taha olla tähenärija aga lihtsalt parandan,

 

Edu serveriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

misterx,

Panin su foorumis arendajate alla.

 

Bump ka :)

 

---------- Post added 01-06-11 at 15:21 ----------

 

Pelama ja regristreerige ikka foorumit ka, kes regulaarselt serverit külastavad

siis palun vastake ka sellele küsitlusele millele saab vastata veel 3 päeva:

http://great.rps.ee/foorum/viewtopic.php?f=18&t=369


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Otsustasin, et hetkel pole enam vaja korrapidajaid. Kõikidel korrapidajatel

aegub adminiaeg täpselt 24 tunni pärast ehk 4. juunil, kell 9:22.

 

Roundsoundidega seoses, kuna hetkel on seis nii et 7 hääletajat oleks poolt,

et võetaks maha ning 4 on poolt et ei võetaks, siis otsus on loogiline -

roundsoundid võetakse maha. Vaata hääletusteemat siin!

 

---------- Post added 03-06-11 at 12:58 ----------

 

Eemaldasin foorumist hulgaliselt ebaaktiivseid foorumikasutajaid (need, kellel postitusi 0-3, kes pole juba tükk aega sisse loginud)


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

server on kuidagi rahva vaeseks j22nud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oli juba vahel täis jms, aga üks idikas nimega Maun0, kui kuulutasin selle välja et korrapidajaid pole enam vaja ja et nende adminiaeg saab läbi 24h pärast suutis ta serveri tühjaks banaanida.. Igastahes on ta juba nii serverist kui foorumist banned ja kõigile unbann tehtud.

Kui isegi teeb SMS unban siis ma ei väsi talle seda uuesti ja uuesti panemast. 2 korda on ta juba SMS-Unban tellinud täna :D

 

Igastahes, PELAMA!


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oli juba vahel täis jms, aga üks idikas nimega Maun0, kui kuulutasin selle välja et korrapidajaid pole enam vaja ja et nende adminiaeg saab läbi 24h pärast suutis ta serveri tühjaks banaanida.. Igastahes on ta juba nii serverist kui foorumist banned ja kõigile unbann tehtud.

Kui isegi teeb SMS unban siis ma ei väsi talle seda uuesti ja uuesti panemast. 2 korda on ta juba SMS-Unban tellinud täna :D

 

Igastahes, PELAMA!

 

Jap, ei ole soovitatav v2lja 6elda et v6tad 6igused 2ra, Hiljem oleks pidanud ytlema seda:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Maun0 jms kes olid korrapidajad teadsin ma kui normaalsetena, kellel pole varasemaid rikkumisi egas midagi..

Ei kõik teised on normaalsed ainult see Maun0 on idikas.

 

---------- Post added 05-06-11 at 19:17 ----------

 

Kes teab kuidas panna tervelt alamdomeenilt banaani, et ta ei saaks vaadata lehel mitte midagi??

ja kuidas panna amxbansis 5.1b nii et see ban oleks hide vms et ta ei näeks enda banid (st et ei saa unban tellida)?


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

- Vale Idee :) -


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Maun0 jms kes olid korrapidajad teadsin ma kui normaalsetena, kellel pole varasemaid rikkumisi egas midagi..

Ei kõik teised on normaalsed ainult see Maun0 on idikas.

 

---------- Post added 05-06-11 at 19:17 ----------

 

Kes teab kuidas panna tervelt alamdomeenilt banaani, et ta ei saaks vaadata lehel mitte midagi??

ja kuidas panna amxbansis 5.1b nii et see ban oleks hide vms et ta ei näeks enda banid (st et ei saa unban tellida)?

 

.htaccessis teed sellised muudatused:

 

order Allow,Deny

Allow from all

Deny from IP_SIIA


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuidas panna amxbansis 5.1b nii et see ban oleks hide vms et ta ei näeks enda banid (st et ei saa unban tellida)?

 

1. amx_bans tabelisse lisa INT väli nimega xxx, vaikimisi väärtusega 1

2. sms skriptis võtad andmeid tabelist amx_bans ja väljast xxx

3. sms skriptis kontrollid kas xxx väli on 1, kui on 0 siis unbani ei tee ja kui on 1 siis kustutad bani


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.