Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Müün rs mille

Soovitatud postitused

VIP

Issand jumal, saate ka aru, miks üldse millihind on praegu nii odav? Sest seda ei anna nii lihtsalt hetkel üle kanda, on vaja kindlat transfer meetodit ja see on ka aega võttev. Saage aru, kui tradelimit ära kaob, siis milli hind ka tõuseb. Arvan, et milli hind hakkab olema samamoodi, nagu kunagi, 50.- ea vms. Kui ma õigesti mäletan...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
25.- ea oli minuarust 1m :P mingi 4-5 aastat tagasi ma mäletan ise veel ostsin 25.- ea :D

 

Võibolla tõesti. Ju siis mäletan valesti. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand jumal, saate ka aru, miks üldse millihind on praegu nii odav? Sest seda ei anna nii lihtsalt hetkel üle kanda, on vaja kindlat transfer meetodit ja see on ka aega võttev. Saage aru, kui tradelimit ära kaob, siis milli hind ka tõuseb. Arvan, et milli hind hakkab olema samamoodi, nagu kunagi, 50.- ea vms. Kui ma õigesti mäletan...

 

 

LOLL JUTT SUHU TAGASI. millihind on hetkel just kõrge, kuna pole transfer meetodeid, kui free trade tuleb siis millihind langeb kõvasti, 50st pole haisugi, healjuhul 0.7€ saad, mitte rohkem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.