Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Anyways, annan lihtsalt teada, et epicbot varastab vahest kasutajaid ja nende pankasid n shit. Mul omal juhtus kasutajaga, mida bottisin ainult epicuga ja powerbotis teemad sellekohta yleval random inimestelt ja see muidu ammu teada, et epicbotil kahtlased failid installimisel kaasas, et jah, lihtsalt väike hoiatus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No panga pin + recovey peale ja on korras


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Panin ööseks free fighteri tööle, hommikul range 3-10, mõtlesin, et ok, et midagi juhtus. Panen uuesti tööle, ei söö foodi jookseb mööda maailma ringi, korjab kapsaid lehmade tapmise asemel. Kurat vana kartul hiire peale kukkudes teeb ka kiiremini range 40.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Free scriptid on enamus out-dated kui kasutad freefighteriga neid supported mobe treenimiseks. Ise kasutan(kui üldse) custom valikut. Ta ei banki küll aga kui kuskil spiderites või ghoulides treenida siis ei ole ise raske iga 5 tunni möödudes bankida ja uuesti alusatada. Low leveleid on sellega pisut raskem treenida arvatavasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kellelgi töötab veel epicbot? Mul viskab ühe pika punase errori peale game filede avamist vms ja käima ei lähe, powerbot jookseb lihtsalt kokku..

 

 

mul täpselt sama probleem !


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üle pika aja panin ka Epicboti täna tööle, laseb algusest peale woodcuttingut, lasen tal ööläbi töötada, eks hommikul vaatab mis teeb.

 

E:// Nii, hommikul oli kõik enamvähem ok, oli mul 37 levelit teinud, kuid runescape oli mind viinud kuhugi vaata, et kontroll, see oli mingi, et mees ytles mulle kas pean jooksma, kätekõverdusi tegema jms.. Okei selle tegin ise ära kuna bot seda ei suutnud. Panin boti uuesti tööle draynor villagesse willoweid maha võtma, nüüd vaatasin, ta oli mulle 4 kala püüdnud ja läinud mingi väga valesse kohta ja seisma jäänud... Ööseks tööle jätta ei usalda, jälle hakkab kalu püüdma äkki ja läheb kuskile karup*rse

Muudetud liikme Renn47'i poolt

40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, täna siis fishis sellega karamjas lobe, jätsin tööle paariks tunniks ise lahkusin kodust.. Tagasi tulles oli mees varrockis, 3 lobsterit invis, lobster pot kadunud ja pangast olid mitusada trouti kadunud.. VÄGA HAIGE?!


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On väike probleem

 

[01:51:45] EXCEPTION Unhandled exception in thread Bot Start: java.lang.VerifyError: (class: g, method: signature: (La;)V) Call to wrong initialization method

at Rs2Applet.(Rs2Applet.java:158)

at sun.reflect.NativeConstructorAccessorImpl.newInstance0(Native Method)

at sun.reflect.NativeConstructorAccessorImpl.newInstance(Unknown Source)

at sun.reflect.DelegatingConstructorAccessorImpl.newInstance(Unknown Source)

at java.lang.reflect.Constructor.newInstance(Unknown Source)

at java.lang.Class.newInstance0(Unknown Source)

at java.lang.Class.newInstance(Unknown Source)

at kad.run(ke:1012)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

 

 

 

Kasutan Epicbotti . aga järsku viskas selle ette , mida teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei oska keegi aidata?

 

reininstall äkki?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
epicbot hakib acce lol, te pole ikka aru saand? lol

 

Epicbot ei hacki sul midagi, accounte hackivad need pin generatorid jms te youtubest alla kakkute.

 

Tee oma arvuti viirustest puhtaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Epicbot ei hacki sul midagi, accounte hackivad need pin generatorid jms te youtubest alla kakkute.

 

Tee oma arvuti viirustest puhtaks

LOL, ajad naerma, ma tean mis asjad on viirused n shit, mul kõik kontod, mida pole epicuga bottind, pole midagi juhtunud, aga hakkasin 1 stakerit bottima ja ainult epicuga lasin ja boom, oli kontosse keegi sisse logind ja yritanud asju yle tradeda, mis ei õnnestunud, kuna trial membu, so sdfu kui sa midagi ei tea. + paljudes foorumites sama teema olnud paljudel inimestel. + ma pole elusees yhtki pin/money/auth jne jne jne ''generatorit'' dlind ega ma mingi taunike nagu siiin paljud on, ty and bye

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LOL, ajad naerma, ma tean mis asjad on viirused n shit, mul kõik kontod, mida pole epicuga bottind, pole midagi juhtunud, aga hakkasin 1 stakerit bottima ja ainult epicuga lasin ja boom, oli kontosse keegi sisse logind ja yritanud asju yle tradeda, mis ei õnnestunud, kuna trial membu, so stfu kui sa midagi ei tea. + paljudes foorumites sama teema olnud paljudel inimestel. + ma pole elusees yhtki pin/money/auth jne jne jne ''generatorit'' dlind ega ma mingi taunike nagu siiin paljud on, ty and bye

 

 

are u srs?stfu kui sa pigem midagi ei tea mis kuradi viiruseid sa taga jahud

Epicbotis on kõik scriptid ülekontrollitud nagu ka rsbotis et seal keyloggereid poleks.

Samuti kui sa tõmbad kuskilt torrentiga kuskilt piratebayst siis saad jah tasuta keyloggeri botiga kaasa

aga kui tõmbad kodulehelt siis puhas värk. kui sa midagi ei tea pane suukinni.

ei tasu niipalju porri vaadata. ja HDs neid alla tõmmata.

 

Idc et veica hiljaks olen jäänd.;). pole mõttet spammida ka siia et ma bumpin teemat see oleks lihtsalt idiootsus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

minupoolt ka veel üks väga väga hiline komentaar.

 

Epicbot on teatavasti legaalne firma, kui nad levitaks viirust oleks see ammu teada ja oleks vennikesed areteeritud. Jah nende botiga on üks probleem, mis aitab hackeritel kontode pine saada. Nimelt nad ei krüpteeri kasutajate pin-e mis asuvad account file-is. Parool on kaitstud kuna see on krüpteeritud unikaalse mac koodiga mis igal pc-l erinev. Ei väida et see on lahti murdmantu aga kindlasti paras väljakutse.

 

Nüüdseks see enamvähem patched aga sa ei peagi tõmbama pin generatorit, piisab Java driveby-st mis küsib samamoodi ligipääsu su arvutile nagu rune. See tirib alla viiruse ja käivitab selle sinu arvutis. Viimasel ajal on hakkand liikuma ka Flash player exploit ehk tüüpiline facebooki viirus. Mille sa saad endale hankida selliselt lehelt kus sa pead n.ö laikima videot enne selle vaatamist. See on juba piisav et su arvuti oleks nakatunud.

 

Ma ei taha küll ebaviisakas olla, aga sa tundud olema interneti maailmas liiga noor tulija et sellisel teemal sõna võtta.

Ja sa võiksid vähe oma suhtumist muuta, see et sa rs-is n.ö "PRO" oled ei tähenda et sa tead kõike.

 

Foorumid on täis samasuguseid kid-e nagu sina, kes ka usuvad et epicbot neid scammis.

 

Kui sa tead mis on viirused siis nimeta 3 kõige levinumat viiruse tüüpi ilma google/wiki abita.

 

Sry for half OT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.