Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Down on me(With me and 50Cent)

Soovitatud postitused

VIP

 

Video point algab 1:20.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

who da' fuck is 50 cent ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht jaa, see vend sitaks kuulsaks saand aint suu liigutamisega, 50 cent on üks kuulsamaid räppareid muide.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
50 cent on üks kuulsamaid räppareid muide.

 

right..


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
see vid olnud siin

 

Topelt ei kärise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
50 cent on üks kuulsamaid räppareid muide.

 

ning üks sitemaid muide.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuid rahvale peale ta läheb nagu näha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuid rahvale peale ta läheb nagu näha.

 

kui 12 aastased tüdrukud on rahvas siis küll jah..


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Steven, sa surud praegu oma jonni peale. Kõigile ei saagi kõik meeldida, nagu bieberiga. Teda kuulatakse tõesti palju, endalegi meeldivad paar tema lugu. Nii kaua kui on erinevaid inimesi, muusika žanre ja mida kõike veel, nii kaua on ka erinevaid arvamusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Steven, sa surud praegu oma jonni peale. Kõigile ei saagi kõik meeldida, nagu bieberiga. Teda kuulatakse tõesti palju, endalegi meeldivad paar tema lugu. Nii kaua kui on erinevaid inimesi, muusika žanre ja mida kõike veel, nii kaua on ka erinevaid arvamusi.

 

Ma ei suru midagi peale... ma olen ise ka sitaks 50centi kuulanud kunagi.

Siiamaani kuulan mõna G-Uniti lugu vahest.. ntx G-Unit - Stunt one'o'one on täitsa kuulatav.

 

Lihtsalt ma ei saa aru miks ta viimased aastad nii faking wack on, (ta on koguaeg wack olnud aga viimased aastad kohe eriti)

Sellest ajast kui ta Dre'ga enam koostööd ei tee, on kõik ainult allamäge läinud.

Ise tahtis "omi asju ajada" ja nüüd keerab ainult mingit sitta kokku.

 

Siis kõige lõpuks veel see video...

no kurat, tõesti pole siis midagi paremat teha kui lilliputtidele perse hõõruda ja oodata, et äkki keegi viskab propse nüüd.

 

/////////////

Ja seda ka, et tüüp hakkab wu-tangi dissima ? NAGU MIDA !?!?!??!?!?

Wu-tang astub talle lihtsalt peale, ja seda igas mõttes.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mulle meeldib ka 50Cent ja tema lood, paned mind siis 12 aastaste tüdrukute gruppi? Ja need kes ei kuula on siis 18 aastased kõvad tegijad? Või mis? Las see Wu-tang astub 50 siis peale kui tahab aga ega see sellepärast 50 fänne ära ei kaota. Ja tead mis? Minuarust on just normaalne, et on artiste kes vähemalt näitavad oma fännidele, et nad hoolivad nendest. Vahet pole kas raha pärast või mitte, hea siiski. Päris mitmed lihtsalt ütlevad, et nad hoolivad päris palju oma fännidest aga ei tee suurt midagi nende heaks. Vähemalt 50 üritab enda mainet hoida fännide seas, mis selles halba on? Olen ka enam kui kindel, et oleks 50 teinud selle video ühe valge mehega, oleks sa seda valget siin sõimanud, oleks teinud selle video hiinlasega ning ikka oleksid teda sõimanud. Ära nüüd valesti aru saa, ei ole ma 50Cent suur fänn, ei kutsuks tegelikult üldse ennast fänniks vaid mõned laulud istuvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle meeldib ka 50Cent ja tema lood, paned mind siis 12 aastaste tüdrukute gruppi? Ja need kes ei kuula on siis 18 aastased kõvad tegijad? Või mis? Las see Wu-tang astub 50 siis peale kui tahab aga ega see sellepärast 50 fänne ära ei kaota.

 

sulle vist ei jõudnud ikka mitte midagi kohale..

 

Ja ma ei ole mingi panija siin, ise tead kes sa oled ja mis sa teed... mul on pohhui!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
SMD, sa oled mingi lil wayne vend ka v? kui nii, siis sa tõesti oled 12a tüdruk :):D

 

50Cent ja Lil Wayne hoopis erinevad - vähemalt minu silmis. Ma kuulan põhiliselt 90'ndate räppi mitte seda uuema ajastu oma. Nagu ma ütlesin, et minu arust on ainult mõned laulud head 50 poolt. Terve see Young Money võiks minuarust muusika tegemise ära lõpetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
50Cent ja Lil Wayne hoopis erinevad - vähemalt minu silmis. Ma kuulan põhiliselt 90'ndate räppi mitte seda uuema ajastu oma. Nagu ma ütlesin, et minu arust on ainult mõned laulud head 50 poolt. Terve see Young Money võiks minuarust muusika tegemise ära lõpetada.

 

Oeh, nõustun täielikult :)

 

Suhteliselt vähe on selliseid noori veel, kes üldse vana klassikat kuulavad.. enamus ongi ainult seda young jeezyt vms kuulnud ja arvab, et see ongi kõik, mida kuulata annab.


[align=right:3txxrg49]image.php?type=sigpic&userid=23889&dateline=1295365833[/align:3txxrg49]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.