Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tere

Soovitatud postitused

Pole siin foorumis pärast banni saamist juba pikka aega käinud, kuid kuuldes nüüd oma tuttavatelt, et vana runescape tuleb ehk tagasi, otsustasin uurida natuke oma banni saanud kasutaja kohta.

 

Nimelt, kasutajanimi oli sip3lgas, ning kõigepealt sain ma banni moderaator Martiniga nn mölisemise eest. See selleks, saatsin talle siis OMA VENNA KONTOLT kirja ning pärast seda sain permanently banned "Topelt identideedi eest ". Mind see alguses ei huvitanud, kuna ma nkn quitisin rune jne, aga küsimus on järgmine, kas minu vennal on keelatud siin account kui meil on sama IP? Sest sellepärast ma ju banni saingi. Kui Martin suudab mulle ära seletada miks ta nii tegi siis on arusaadav aga vastasel juhul sooviksin ma unbanni.

 

Aitäh, kui viitsisite kirja läbi lugeda.


ww

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja mis su venna kasutajanimi foorumis on?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Iga üks võib öelda, et tal on vennaga eraldi kontod sama IP pealt, ainult, et tõestamisega tuleb raskusi. Tõesti ära kuidagi juhtkonnale, et sul vend on.

 

Just saying, no hard feelings please. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja mis su venna kasutajanimi foorumis on?

Ace oli mu venna kasutaja minu mäletamist mööda, sellest on ikkagi pikk aeg möödas kuna ma viimati seda saiti külastasin.

Iga üks võib öelda, et tal on vennaga eraldi kontod sama IP pealt, ainult, et tõestamisega tuleb raskusi. Tõesti ära kuidagi juhtkonnale, et sul vend on.

 

Just saying, no hard feelings please. :D

 

Saan aru jah, et igaüks võib öelda, aga tegemist ei ole ju mingi scammimisega, et " oo mu sõber oli mu kontoga sees ja tal oli sel hetkel sama IP jne ? ". Ma ei näe küll põhjust miks ma peaksin valetama, kuna see on ikkagi tavaline foorum, mitte koht kus ma peaksin enda perekonda tutvustama. Ma ei oska kohe kuidagi mingit tõestust tuua selle koha pealt , et mul vend on..


ww

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole siin foorumis pärast banni saamist juba pikka aega käinud, kuid kuuldes nüüd oma tuttavatelt, et vana runescape tuleb ehk tagasi, otsustasin uurida natuke oma banni saanud kasutaja kohta.

 

Nimelt, kasutajanimi oli sip3lgas, ning kõigepealt sain ma banni moderaator Martiniga nn mölisemise eest. See selleks, saatsin talle siis OMA VENNA KONTOLT kirja ning pärast seda sain permanently banned "Topelt identideedi eest ". Mind see alguses ei huvitanud, kuna ma nkn quitisin rune jne, aga küsimus on järgmine, kas minu vennal on keelatud siin account kui meil on sama IP? Sest sellepärast ma ju banni saingi. Kui Martin suudab mulle ära seletada miks ta nii tegi siis on arusaadav aga vastasel juhul sooviksin ma unbanni.

 

Aitäh, kui viitsisite kirja läbi lugeda.

 

Türa fakk nahhuj vittu tee teema pealkiri faking korda nahhui ennem kui türa hakkad siin midagi faking kirjutama nahhuijaa!!!


coins_peng_calc.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.