Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Cmb 68 | 730m bank .

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

14.jaanuar oli viimane päev eesti kroonides maksta .

NÜÜD ON AINULT EUROD ! :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tean ja , vabandust :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuidas saab siukse kasutaja eest nii palju küsida?müügis on ksautajaid mis on combat 138 ja pank on 600milli ja kasutaja eest küsitakse 250 euri ja sa loodad oma combat 68 eest saada 400 euri ve?sellise hinnaga sa võid seda müüa kuni sa 80 saad ja endiselt kasutaja alles siis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tal oli eekdues hind 5000.- ..siis sai teada, et kroon enam ei kehti ja pani 400 € ...või, et € hinda ei tõsta ?

Iseenest kui tõesti tuleb rwt tagasi siis saaks mille müües raha tagasi, isegi pisikese kasumi ...aga see ei ole 100% kindel ikkagi, et rwt tuleb :/ aga jah saab odavamalt tunduvamalt parema useri :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

mulle pakuti juba 300$ , kuna kui free trade tuleb siis on millide hind u 10 eek .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

ma fake ?

 

---------- Post added 15-01-11 at 17:27 ----------

 

Sul tõesti vaja reostada igat teemat ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle saa ikka eri jobi?

400 euri??hahaha..

s6ber myys oma lvl 138 maha millel oli 500m!

myys ainuld 1800.- maha ehk mingi 110 eurot , ja teised myyvad kah siin nii odavalt umbes.

400.- ikka liiga ylepakutud.

400 eurot on 6 kilo eesti rahas.

 

---------- Post added 16-01-11 at 10:05 ----------

 

ja kuidas raha tegid?

skillid mingi v2ga haledad .


minu_banner.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

On teil tõesti vaja reostada igat teemat ?

 

Välismaa foorumites on pakutud mulle 500$ .

 

See minu hind , kui ei meeldi ärge mölisege .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja ma ei saa sellest aru et kui see nii öelda su sõbra kasutaja miks sa siis seda välismaa foorumites müüd?

 

ja kui sulle oleks selle eest 500 dollarit pakutud siis selle hinna eest oleks selle iga lohhki maha müünud aga nagu näha sul kasutaja alles nii et sa ajad sitta suust välja lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

1) Palun panna iga kasutaja ostu/müügi teemasse vähemalt 1 pilt!

2) Free bump on keelatud!

3) Müüa tohib vaid enda kasutajat!

4) Ei tohi sõimata scammeriks, kui pole tõendeid või linki tõenditele!

5) Ei tohi spämmida!(ntks: usaldusväärne vend, edu müümisel, halb/hea kasutaja jne)

6) Ei tohi kommenteerida kasutajate hindu!

7) Ei tohi pakkuda naeruväärseid summasid! Nt:2.-

 

Kui spämmite müügi teemades jms, siis saate hoiatuse. Teema on tehtud sellejaoks, et kasutajat müüa, kui pole ostusoovi siis pole mõtet postitada.

 

---------- Post added 16-01-11 at 12:04 ----------

 

Teil paremat pole teha kui igasse teemase midagi postitada ?

Ega see postcount teid nüüd kõvemaks meheks küll ei tee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Teema võib lukku panna . Siiin foorumis ei saa midagi normaalselt müüa liiga palju 10 aastaseid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

harles , vähemalt üks normaalne inimene .

aga su pakkumine veits vähe . homme saab teada üldse kas free trade tuleb :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik mõtlevad, et freetrade ja freetrade- Kas jagex on kunagi midagi teinud, millel poleks konksu?

Pealegi, mäng on NIIIII raha täis pumbatud, et millid ei ole ELUSEES enam 1 dollar tükk, nagu nad vanasti olid. Kõige rohkem, mis ma pakuks oleks .2 doltsi tükk ja inimesed kes omal ajal shiftisid väga suurtes kogustes raha arvavad, et see hind võib veelgi madalam olla.

 

Inimesed peaksid aru saama, et sellel ajal, kui free trade keelatud on olnud, on tekkinud mängu sunni korral umbes 900x rohkem raha, kui varem oli.

GE ja CS koos tähendasid seda, et raha lihtsalt pumbati mängu juurde ja juurde ja juurde ja juurde- Jagex ei leidnud väljundit sellele, et mängust raha ära "kaotada"

Kunagi hoidis võrdlemisi tasakaalus mängu see, et tulid barrows armorid ning see omakorda "kaotas" raha väga hästi ja õigesti.

Miks te muidu arvate, miks jagex tõi uue ja kõige parema ja kallima armori välja sellisena, et seda peab "parandama"

Neil on vaja lihtsalt füüsiliselt asju tasakaalus hoida, sest see pole reaalne, mis hetkel toimub.

 

 

Nii, et see "freee tradeeee" tuleb tagasi on täpselt selline, et pole mõtet oodata täpselt sama, mis vanasti oli, ning hinnad on lihtsalt liiga madalad, et olla tõsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.