Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: 10M Rs2 coins 25-40 Ea

Soovitatud postitused

Ma müüks sulle hea meelega 25ea, kuid kui sina kannad raha algul minu kontole.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol lahe scammiütritus! tahtis mulle müüa 10 milli ja kui ma tahtsin osta rääkis et alati peab ostja ette andma !LOL!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See pole küll skämmiüritus, kuid ütlesin tõesti, et annan raha siis, kui Eesti kroonid on minu kontol, seda põhiliselt väga lihtsal põhjusel - RS raha ostja võib mündid võtta ja välja logida, kandes aga raha üle, teate te minu nime ja konto nr. Pealegi on alati võimalus panka minna ja öelda, et kandsin raha valelel inimesele või seletada, kuidas olukord tegelikult oli ning kindlasti võetakse omanikuga ühendust.. Ega politsei sellega ei tegele.

 

Pealegi, ma seletasin enda teemas ka, miks ma isegi ei viitsi skämmida (ega pole kunagi viitsinud).

 

// Vaatasin valesti ja arvasin, et vastus oli mõeldud mulle. Kui ei olnud, siis nevermind.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.