Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Diary of lukkenjnr=zerker pure=

Soovitatud postitused

Tervist,kasutaja on siis tehtud 2009a,olnud koguaeg minu valduses,ning nüüd avastasin enda jaoks p2p võlud ja plaanis teha zerker pure.Mingi pooled vajalikud questid tehtud,hetkel tegelen osade questide req täitmisega(graft vaja 31 saada ja wc oli kh mini 40 vaja saada)siis 1 quest veel ja peale seda mm mille loodan tänaseks valmis saada :)

hetke stats:

stats14jan.jpg

agiltiy goal täidetud:

agilty25%2013jan2011.jpg

Hetke questid mis tehtud :Fight arena;The grand three;f2p questist on täpselt nii palju tehtud ,et saaks dragon slayeri ära teha aga see alles peale mm vast.Peale queste hakkan siis slayeriga treenima ja raha tegema.

See siis minu enda jaoks:

Barrows Gloves qp76/176

The Skill Requirements are:

40 Agility

20 Construction

70 Cooking-Tehtud!1sept2011

50 Crafting

50 FireMaking

53 Fishing-Tehtud!15jan2011

25 Fletching-Tehtud!16jan2011

25 Herblore-Tehtud!16jan2011

27 Hunter

59 Magic

50 Mining-Tehtud!16jan2011

43 Prayer

30 Ranged-Tehtud!14jan2011

40 Smithing-tehtud!14jan2011

10 Slayer-Tehtud!14jan2011

53 Theiving

56 WoodCutting

And the Quest Requirements are:

Cooks Assistant Quest-Tehtud!13jan2011

Fishing Contest Quest

Goblin Diplomacy Quest-Tehtud!13jan2011

Big Chompy Bird Hunting-Tehtud!19dets2011

Biohazard

Demon Slayer-Tehtud!13jan2011

Murder Mystery

Nature Spirit-Tehtud!16jan2011

Priest in Peril-Tehtud!13jan2011

Restless Ghost-Tehtud!13jan2011

Witch's House

Gertrudes Cat-Tehtud!19dets2011

Shadow of the Storm

Lost City-Tehtud!15jan2011

Monkey Madness-Tehtud!22jan2011

Desert Treasure

Horror from the Deep

Must have started the Legends quest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
gloves ikka plaanis teha?

b gloves i mean

 

kui sa ei tee siis failed zerker..

 

Vot selle questi jaoks hakkangi kohe fishima(136kxp)siis vaja miningus 5kxp ja herb ning cook on kerged ja partner olemas.Üritan hommseks req ära teha ja siis hiljem aega teisi queste teha.+pean veel b glovside jaoks req tegema sitaks aga tasa sõuad kaugele jõuad ,atm keskendun sellele ,et saaks heroes q req tehtud ning questi tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ses suhtes ,et ma esialgu hakkan aint goal pilte panema ,ei viitsi mingi iga 1 lvl tagant toppida,varsti fish 53 siis kähku cook 53 ning minigus 5k xp ja siis herbbi jaoks q tegema,peale seda herb25 ning siis hakkan qp koguma ,et saaks heroes q ära teha ja hiljem bglovside q.

Tänud edu soovimise eest:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Et te ei arvaks ,et asi unarusse jäänud siis teen väikse uuenduse.Nimel nagu näete mu pea lehelt siis lisan sinna igapäev ,millised questid on tehtud vajalike q seast,tänu sellele ei ole ka pilte,kuna ei näe mõtet q pildistada.Saate jälgida progressi pealehelt,tänasest nii palju ,et sai tehtud heroes q (tänud runef3tish)mis oli peamine ,kuna seda vaja mm jaoks,kuid minul kui vanal def1 purel ei olnud ühtegi req tehtud heroes q jaoks peale smithi ja range ning ka qp pidin koguma,ning see võttiski mul palju aega ,et saaks need nõuded täidetud,nüüd sellega ühel pool ja tee mm jaoks vaba.Homme siis plaanis teha fremennik trials ja mm ,ning kui need 2 q sooritatud siis olen questinud def 1-45 ja üks etapp zerkeri missoonist läbi =).Hetkel teen fremennik q jaoks fletch 25 ära ,siis homme teen 1.1k flaxi bowstringideks ,et saada vajalik grafting lvl ,milleks on 40,sealt saan ka natuke raha mm jaoks(questimisega on raha palju läinud lol).Panen siis hetke stats pildi,siis saate näha mis skillidega on tulnud vahepeal tegemis teha:

stats16jan2011.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vot see on q mis väärib siia panekut :D Minu jaoks oli see täielik piin aga nüüd ta tehtud ning koos q sain def 36 ja att 50.Nüüd oleks vaja raha ,et pray 26/43teha,siis saaks mm alustada.

19.jan2011.jpg

 

Tee queste mis annavad pray xp


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere jälle...

mm21jan2011.jpg Sellega kaasnes att53 ,hp65,def 42.

Nüüd on plaanis druidides teha raha ning ühtlasi saada att 60 ning peale seda lähen warior`s guildi cylops`ide peale str treenima,ning ühtlasi hangin r defenderi sealt.Homme teen ühe 15min q ära ,et saada 2x10kxp lampi ,ning kasutan neid prayeri peal.

Hetkel kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Niih suvi hakkab vaikselt läbi saama ilmad sitad ning aeg uuesti meelt lahutada arvuti taga olles jätkan oma kasutajaga,hetkel ta f2p ning hetkel üritan siis f2p skill req ära teha nagu n:cooking 70 ja wc 56,hetkel cuttin siis willowied ning põletan nad kõik fm jaoks ära

Hetke seis selline :stats-11.45.25.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.