Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kes Knight Online Worldi mängib?

Soovitatud postitused

milline oleks kõige parem mees teha algusest peale??

 

Kõige parema on teha archer (rogue) algajatele , hea kiire saad avastada mängus palju asju.

aga soovitan sul alguses mängida mingit privaat serverit, seal õpib skille,asju jne väga kiiresti !


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Merchant/Farm või osta mille kellegilt usaldusväärselt.

 

merchant näeb selline välja et, ostad odavalt müüd kallimalt ;)

farm ehk tappad koletisi, nood droppivad asju ;)

 

alguses levelda ise asju vaata õpi jne.. kui mingi 60+ oled siis lase botti kui archer v priest oled, non prem jääbki tegema ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai kah kunagi kõvasti botitud, kuna mul hea PC siis bottisin 8 kasutajaga korraga eslantis, raha tuli päris hästi, kuni üks mu botitud lvl 78 archer sai banni ja said ka teised kasutajad 65+ banni, peale seda rohkem ei viitsinud. Praegu enam ei viitsi tegeleda sellega kuna pole enam counter strike spammi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sai kah kunagi kõvasti botitud, kuna mul hea PC siis bottisin 8 kasutajaga korraga eslantis, raha tuli päris hästi, kuni üks mu botitud lvl 78 archer sai banni ja said ka teised kasutajad 65+ banni, peale seda rohkem ei viitsinud. Praegu enam ei viitsi tegeleda sellega kuna pole enam counter strike spammi.

 

mis botti sa kasutasid muidu?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

No näiteks lvl 35 maagi skilli jaoks on vaja teatud itemit, seal peaks kirjas ka olema mis itemit vaja, osta see teistelt mängijatelt!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

otsin c-westis mängukaaslast, hetkel lvl 38 priest 1 päeva mänginud, aga vahetan rougue vastu tagasi arvatavasti, ehk siis lvl 1, paar päeva nolamist ja peaks spike käes olema vb paar levelit peale kah, andke teada, kui mõni loner veel leidub :P rassiks on emc

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
otsin c-westis mängukaaslast, hetkel lvl 38 priest 1 päeva mänginud, aga vahetan rougue vastu tagasi arvatavasti, ehk siis lvl 1, paar päeva nolamist ja peaks spike käes olema vb paar levelit peale kah, andke teada, kui mõni loner veel leidub :P rassiks on emc

 

EMC*** :D karus v human ?

El morad castle ;)

aga arvan et oled human, ma vb varsti hakkan ise kah jälle mängima eks näis ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.