Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: ]Annan ära oma obby pure.

Soovitatud postitused

outtofik mis asi see on?

Enne ajas ,et tahab ka näha obby stakeri või pure elu. Nüüd ütleb ,et ei hakka midagi kokku valetama. Talle ei tasuks küll anda seda.

Sest valetab mõnnalt.

 

mida fakki sa mölised igaühega krt see ei tähenda et kui ütlen et tahaks proovida obby maulerit et ma endale seda ei tahaks... mul pole lihtsalt olnud kunagi seda sellepärast tahangi omale lõpeta see teiste kallal vingumine see pole mingi offtopic nii et ole tasa sa pole enam siin rs2eesti mode nii et kasva suureks tont mine mölise irl kellegi kallal ei julge vä? saad kohe tappa lihtsalt neti kaudu oled kõva ütleja... kasva suureks tont.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
plastik ega sa ple enam rs2 eesti mode et sa igal pool kõiki parandad jms!;D sry !

 

Ära nüüd vihane ka ole kui ma sulle 500k võlga ei anna ,et saaksid mind ka üle lasta nagu oled teisi lasknud.

Ära hakka nüüd ajama ,et oi jumal sa lasid ka. Hetkel räägime sinust mitte minust. Kaks korda kirjutas yhes teemas enne oli põhjus olemas ja nüüd kirjutab et ei hakka põhjust kokku valetama.

Veits kahtlane ,et järsku enam pole põhjust.. Mervyn või keegi ütles et tee uus acc kui tahad näha kuidas omab või midagi taolist ja nüüd põhjust ei ole.

 

Kriz julgen öelda.:P

Hetkel mängid sina kõva meest ,et oi krt väljas ei julge kellegiga möliseda? Kust tead? Elad samas kohas kus mina? Tead mind irlis? Noh sa ei tea mind irlis ega ei ela samas kohas siis see on sinu välja mõeldis. Nii ,et enne mõtle kui ütled. Muide. Vaata ka enne kui tont ütled. Sul on nagu 5-e aastase komme. Sõimad foorumis aga ise ei teagi mind irlis. Sama hästi sõiman sind ka aga ei tea milline oled. Nii ,et pane enda väikene suu kinni ja mõtle midagi targemat välja kui sõimamine neti teel-.- ja siis eriti kui sa mind ei teagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Manraynor, ära anna kasutajat kellegile suvakale, parem kingi see kasutaja kellegile sõbrale/sugulasele/vennale. Olen kindel, et see teeb ta õnnelikuks :P.

 

Ma su ammu kadund vend tead seda :D

 

Aga tegelt tahaks seda sest mu main banniti hiljuti scammimise eest kuigi ma ple kedagi scammind ja evidences polnud midagi. Ja mod mark ütles ka selle peale shit happens :D

(sõbra acci peal) Ja kui sa kunagi tagasi tuled RSi võin ma selle sulle tagasi anda või shareda kui tahad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anna mulle:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mina sooviks:)pole puret ja mainiga ei viitsi eriti enam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

anna mulle .

ma sain just kakspäeva tagasi scämmi kahe acc-ga kokku oli panga väärtusteks 100M+ ja kasutajad lasti kh veel rotti.

äkki oled nii hea ja annad enda Obby pure mulle

ma ei viici ise uut teha.

aga proovima peab kui selline v6imalus on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma hakkan nüüd valima,Saladus oli see et teete 1 POST mitte 2+ siia topicusse :P,siis näen keda huvitab ja keda mitte ja annan kellele kas mitte või enamvähem :P

Kohe editin ja ütlen võitja

 

Edit: Võitja :

 

Kummituslaev

Miks just tema küsite? Sest ta tüütab mind 1 asjaga ikka edasi 24/7 ja siis saan tast rahu -.-

OMFG MA EI SAANUD VUCK YOU! :

Ma teen veel 1 võistlus.Saate stakeri :D;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.