Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: ]Annan ära oma obby pure.

Soovitatud postitused

Ma sooviks väga...

Enda pure nagu sa tead vist scammiti ära...

25M läks ja ei ole raha uue jaoks...

Hetkel siis pole ühtegi Kasutajat peale lvl 3 :D Lav CheeZ

Kui saaks sinu Obby mauleri hakkaks sellega pelama :P

nii et Palun manraynor :P

Anna mulle :P

Olen teinud range puresi aga oleks aeg vb proovida " Obby Pure"

Uus asi minu jaoks ja tutvuks kindlasti :P

 

 

 

Ma palun sind :rolleyes:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rsk, olen juba pidevalt pyydnud stakerit teha.. 1 kasutaja tegin 72 71 60, ei omand rsk:D, kaua n2gin vaeva aga myysin maha, Siis tegin mage 60 teised 1.D, ei old ka midagi erilist, peale seda tegin range 58 teised 1, aga mingi vend kes mind orjas rottis kuidagi 2ra, tagasi ei saa, nyyd siis proovin def 1 puret teha, hetkel on statsid 20 29 1:):):), Yhes6naga mul läheb alati k6ik [p]erse..:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alati meeldinud pured & skillerid , kuigi ei viitsi eriti tegeleda ühegi kasutajaga, praegugi seisab main ja mingid noobimad mehed , aga jah võtaks osa , kuna olen olnud Obby Mauleri omanik kah kunagi , aga sain hiljem mehe maha müüdud, nii et pane mind Nimekirja :)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma tahaks seda kasutajat sest mul pole korralikku acci millega mängida ning ei viitsi endale ka uut puret teha. ma võiks isegi ära osta kui odavalt annad :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellepärast tahaksin et pole mingit normaalset puret.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina tahaksin ka kasutajat, kuna sinu see kasutaja on tõsiselt hea kasutaja. Kahju et manraynor 6 ära bänniti ja kahju et üks usaldusväärne isik läheb foorumist minema. Kui õnn naeratab, [email:1oz88k7e]reiklauri@hotmail.com[/email:1oz88k7e] Aga soovitaksin Happyle anda, tema sai 25milli väärtuses scämmi. Good luck in real life!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nagu ma kuulsin said sina kah banni mina sain laksust logisin sisse siis välja ja permban.

Saatsin appeali vastus oli poolik sain last chance ja just täna vaatasin see oli denide kuulsin et sul juhtus sama asi. Nii et kurb jah:( aga jah jagex paneb ikka täiega näkku!


partyrh7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul juhtus ka sama asi aga mul sai pure hoopis permi ja main sai ainult 2,5 marki , nii et suht vedas aga nüüd läheb uut puret vaja:P võiksid anda:P

msn:aivojoost@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.