Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Graafika laggib!

Küsimus

Siis kui arvuti on uus ja puhas ja korralik, ei ole sellel midagi viga - graafika on almost perfect, ei nussi näkku jne :) RS jooksis ilusti, CS kah...

Hiljem juba hakkas graafika näkku panema ... vahepeal oli normaalne hea kiire, vahepeal oli aeglane, katkus, FPS oli maas täiega.

Peale seda sai windows uuesti peale pandud ning kõik oli jälle korras. Sai paar filmi ning mängu tõmmatud ning jälle graafika tõmbleb. Kustutasin mänge/filme, kuid see ei aidanud.

Üritasin formati teha (win 7), kuid ei lasknud. Tõmbasin uue windowsi peale - ei aidanud. Ikka on aeglane. KÕIK vana windowsi failid/programmid olen ära kustutanud. Draiverid on uued, kõvaketas peaaegu tühi, kuid ikka katkub.

 

Sülearvuti:

eMachines E520 (PILT)

 

RAM: 2GB

Graafika: 64MB

HDD: 130GB

Protsessor: 1.66GHz (2 CPUs)

DirectX: 11

Videokaart: Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family (vist) :)

Kui arvuti sain, oli peal WIN Vista, peale seda 2 korda WIN 7.

 

 

Et kas keegi oskaks aidata, KUIDAS saaks sellest laggist lahti? Olen proovinud palju asju, guugeldanud - ei leidnud vastust. HALP ME!!!!!!!!1!

Postitage küsimusi/vastuseid pls.

Võite lisada ka MSNi - [email:20pwg49b]PayMervyn@MSN.com[/email:20pwg49b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

vaata mis juust see videokaart on , ei imesta .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ma arvan et asi tempis ilmselt jah, st kuumeneb üle v kivi hakkab läbi minema.

Kui ise puhastada ei taha/riski siis võid viia kuskile teenindusse, mingi 200 klotsi VÕI ostad suruõhu ballooni 100 klotsi kuskil.

Device manager pole koht kust uuendada draivereid, st ma saan aru sa uuendasid läbi windows update? Seal on suht harva uusi videodraivereid, kiika Inteli lehele, või guugelda uusimaid draivereid ÄKKI on abi.

 

Alati on võimalus et arvutis tegutseb paha paha viirus, mis tõmbab gpu kooma igasuguste bling-bling, taustaprogrammid, jne jne.. Võimalusi mitmeid, kui fresh windowsiga ei nussi siis võib olla kas viirus või tolm - mõlemad sobivad, kui arvutil on värske windows siis ta ei vaja niipalju jõudlust ja gpu on ka seetõttu kiirem..


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.