Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

mis võib mikril viga olla?

Küsimus

SUPERVIP

Tere mikril siis selline viga, et kui räägin siis ei kuule midagi ventis kui puhun mikrise siis puhumist on kuulda:S

 

Milles viga mikris? ventis?


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Mikker on oma päevad ära elanud lihtsalt. Ennem on mõtekas uus osta, kui parandama hakata.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mikker on oma päevad ära elanud lihtsalt. Ennem on mõtekas uus osta, kui parandama hakata.

 

jõuludel ostsin ei raatsi kohe ära visata


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Jõuludel ostsid, siis peaks veel garantii kehtima. Vii sinna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Jõuludel ostsid, siis peaks veel garantii kehtima. Vii sinna.

 

homme viin garantiise

 

Kuid kui kellelgi veel ettepanekuid kuidas korda saata siis õelge ja rage mul see täiesti kuiv olnud terve aeg


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Jep meisril võib õigus olla, mic boost peal äkki?

Vaata seadeid, vabalt võib kala olla, või pane mingi buust peale, et mikker oleks veits võimsam, ventrilos ntx, pane buusti juurde äkki on kuulda, kui ei aita siis ilmselt mikker on õhtal.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

ainuke mõistlik meiser siit... ma tulen vaatama lihtsalt seda siin,et äkki saan ka lahenduse oma mirkile aga ei tykk aega aetakse mingi jura et osta uus jne.Palun rääkige siis kui oskate aidata mitte ärge spämmige. Muidu sul vb ei anna hästi ühendust mikri juhe arvutisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.