Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Seriaal, mida viimati vaatasid + hinnang

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kui filmiteema olemas, siis võiks olla seriaali oma ka.

Maksimum hinne 10 ja 0 pole hinne.

 

Dexter S1-S5 10/10. Väga hea ja pingeline. Ootan nüüd S6, millega läheb suht kaua aega.

The Walking Dead S1, 8/10. Sellega nii, et S1 jaoks tehti ainult 6 osa, et vaadata kas inimestele meeldib ja tuli välja, et meeldib. Järgmine hooaeg tuleb 13 osaga.

Californication S1-S4E2. 10/10. Meeldib täiega. Täna tuli uus osa ka aga torrentid vist alles homme üleval.

Panin täna tõmbama ka How I Met Your Mother'i. Olen kuulnud häid kommentaari selle kohta ja usun, et ei pettu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise vaatan vahelduva eduga seriaale Dexter , How I Met Your Mother, Weeds, Chuck. Vb midagi veel, aga praegu ei tule meelde. Viimasel ajal olen Weedsi kõige enam vaatanud, Dexteri kõige uuem season ka pooleli , viimaseid(viimase seasoni) HIMYM ja Chuck osasi pole veel väga vaatanud.

Dexter on imo parim seriaal mida vaatanud olen, vähemalt alguses oli, nüüd veits ära tüütanud see iga kord sama sitt, et mässib toidukilega laua külge, siis räägib mingit paska ja nuga rinda. HIMYM samas on väga tore seriaal, seal saab pidevalt nalja ja üldiselt soovitan vaadata. Weeds räägib siis nime järgi aru saadagi millest, nalja saab ja muidu tore vaadata. Chuck on suht ulme teema, mingi CIA ja NSA teema - mõnele võib meeldida, mõnele mitte - ühesõnaga mingi kaklus käib koguaeg, spioonid n shit. Pärast seda kõik need vaadatud saan siis vaatan üle ka Two and a half men uuemad osad. Pakkuge veel igast stuffi vaatamiseks.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ise vaatan vahelduva eduga seriaale Dexter , How I Met Your Mother, Weeds, Chuck. Vb midagi veel, aga praegu ei tule meelde. Viimasel ajal olen Weedsi kõige enam vaatanud, Dexteri kõige uuem season ka pooleli , viimaseid(viimase seasoni) HIMYM ja Chuck osasi pole veel väga vaatanud.

Dexter on imo parim seriaal mida vaatanud olen, vähemalt alguses oli, nüüd veits ära tüütanud see iga kord sama sitt, et mässib toidukilega laua külge, siis räägib mingit paska ja nuga rinda. HIMYM samas on väga tore seriaal, seal saab pidevalt nalja ja üldiselt soovitan vaadata. Weeds räägib siis nime järgi aru saadagi millest, nalja saab ja muidu tore vaadata. Chuck on suht ulme teema, mingi CIA ja NSA teema - mõnele võib meeldida, mõnele mitte - ühesõnaga mingi kaklus käib koguaeg, spioonid n shit. Pärast seda kõik need vaadatud saan siis vaatan üle ka Two and a half men uuemad osad. Pakkuge veel igast stuffi vaatamiseks.

 

Two and a Half Men? :D

The Walking Dead ka päris põnev.

 

Endal 13h veel kuni How I Met Your Mother tõmmatud saab. S1-S5 siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Burn Notice, S1 vaatasin eile läbi, väga hea seriaal :P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Two and a Half Men? :D

The Walking Dead ka päris põnev.

 

Endal 13h veel kuni How I Met Your Mother tõmmatud saab. S1-S5 siis.

 

Jees, Two and a half men, millest sa aru ei saanud?

 

Burn Notice, S1 vaatasin eile läbi, väga hea seriaal :P

 

Jaa, nägin seda pilot episode telekas, tekkis kohe tahtmine tõmmata , aga otsustasin et kannatan kuni praegused asjad vaadatud on.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Jees, Two and a half men, millest sa aru ei saanud?

 

Aaa irw. :D Ma jätsin täitsa kahe silma vahele su viimase lause. Mõtlesin, et soovitan sulle, mida vaadata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

how i met your mother oli viimatu mingi pool aastat tagasi.

Hinnang: Super :)

Soovitan, hea huumor.

 

Barney viskab vahelpeal ikka eriti häid kilde.

Btw barney on eestist ka nalja teinud.

Mingi sexi teemaga.

Rääkis teistele, kus maailma osas ta naistega maganud on.

Eesti juures jäi pidama, aga ei mäleta mis ta ütles selle kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
how i met your mother oli viimatu mingi pool aastat tagasi.

Hinnang: Super :)

Soovitan, hea huumor.

 

Barney viskab vahelpeal ikka eriti häid kilde.

Btw barney on eestist ka nalja teinud.

Mingi sexi teemaga.

Rääkis teistele, kus maailma osas ta naistega maganud on.

Eesti juures jäi pidama, aga ei mäleta mis ta ütles selle kohta.

 

Elu24-s oli sellest mingi kuum uudis ka.. :D

Vaatasin enne S1E1 HIMYM ära ja pean ütlema, et täitsa hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
how i met your mother oli viimatu mingi pool aastat tagasi.

Hinnang: Super :)

Soovitan, hea huumor.

 

Barney viskab vahelpeal ikka eriti häid kilde.

Btw barney on eestist ka nalja teinud.

Mingi sexi teemaga.

Rääkis teistele, kus maailma osas ta naistega maganud on.

Eesti juures jäi pidama, aga ei mäleta mis ta ütles selle kohta.

 

Eelviimase seasoni viimane osa oli vist, vb ka mitte, aga eelviimane season igatahes. Igatahes oli see Doupplegankkerite vms otsimine, ainult Barney oli puudu ja siis Barney ise mängis enda Douppelgankkerit - mingi punaste juustega žonglöör(vms) ja rääkis vene aksendiga ja ütles et on (Mingi vene nimi oli vist.) ja from Estonia... Ahh, mis ma ikka spoilin... Vaadake ise.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Weeds S1 http://www.imdb.com/title/tt0439100/

 

Räägib siis koduperenaisest, kes tegeleb kanepi müümisega. Tal on kaks last, millega on põhimõtteliselt kogu aeg probleeme. Kuid neid probleeme tuleb igalt poolt juurde. Väga mõnus sari on. Soovitan!

9/10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Weeds S2

 

Hullult lõppes :D

 

10/10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tsau riks,

 

Chuck S1-S4

Hea seep, mingi arvutinohik saab võrgu enda ajju ja hakkab maailma päästma, oli Kanal 2 ka mingi aeg, esimene hooaeg siis.. Pärast S3 läheb põnevamaks, kuna tüüp saab endale Intersect v2 millega kaasnevad ka võitlusvõimed.

8/10

Lost S1-S6

Võimas seep oli, üks parimaid sci-fi seepe, mis ma elus näinud olen..

Lennuk kukkus saarele, saar oli tegelt mingi müsteeriumi värk, st real laifist eemal n shit, vajab süvenemist, et aru saada.

10/10

V (2009) S1-S2

Hea ufoseep, igas mõttes.

9/10

The Walking Dead S1

Üpris põnev ja kaasakiskuv zombisari, mida näinud olen, kuid kisub liiga romance'ks vahepeal kätte ära..

7/10

The Event S1

Suhteliselt uus sari, sarnaneb mingismõttes Losti ja V'ga, paralleelid on olemas.. Mingi teine rass tuli Maale ja ei saanud välja sealt vms, ühesõnaga sci-fi

7/10 - kohati igav, seetõttu ka väiksemad punktid

 

Seepe on veel, kuid kesseviitsib neid ikka kirjutada, kirjutasin ainult neid, mida jälgin va Lost, kuna too oli lihtsalt parim.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Weeds S3-S4.

 

Sari on iseenesest kaasahaarav ja ka kohati põnev, kuid minu meelest võiks suitsetamist olla sees veidikene rohkem.

 

8.5/10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
vaprad ja ilusad

 

See pole mingi vabateema siin. Kui kommenteerid siis paned ilusti hinnangu ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja sina kukk ei tule mulle seda ütlema . Emis selline .

Nuusuta peeru . Ning miks vaja sul tüdrukuid lüüa. Pubekas .

Teemakohane ; Suhteliselt hea . Vahepeal päris huvitav vaadata seda. 7p

 

Sinu enda jutu põhjal võin ma järeldada, et sina küll pubekas pole.


[align=right:3txxrg49]image.php?type=sigpic&userid=23889&dateline=1295365833[/align:3txxrg49]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Dexter S1-3, mul kaks hooaega aga tüütas ära see üks luine jama. :/

Tõmban Chucki varsti vist.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dexter S1-5 Jõhkralt kõva seriaal lihtsalt. Üks parimaid, mida näinud. Algul kui tuli kanal2-te, mõtlesin et mingi sitt, aga kui vaatasin paar osa korralikult ära, sain aru kui huvitavalt see tegevust ja story seal kõik on. 10/10.

Friends S1-10 Naljakasa ja äge seriaal, alati meeldinud. Praegu alles 2 seasoni juures, kui nalja ikka saab ja lasen vapralt lõpuni. 10/10


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"Lastega kodus"

 

Hinnang: Parim üldse


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.