Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[562] Infinity-X,Palju teha, Mod/admin vaba, liitu kohe!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Okei ma alla arvuti .... ema arvutis võimatu pelada :D muidu võiksid msni uuesti lisada [email:1ok27cpr]veere121@hotmail.com[/email:1ok27cpr]

 

 

heh:D igaljuhul täna tuleb kindalat 20 playerit ära.)!


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

, sul on puue? võtad rahusteid? mnja , ma pole enda vanust maininudki ?ja sõimad siin , Erinevalt sinust

On inimesi kes suudavad enda sõnavara talitseda. server failib ikkagi:Dpole vajadust tega , mis sul on ,mingi taust

ja tekst? , liikuvat teksti ei oska teha?. nvm.server failib.varsti läheb kinni nvnaa:D, sul pole närvidega kõike korras vist,

videosi oskan teha, sa pole ühtegi mu vidi näinudki, vähemalt ei filmi mingi unregristed hyper camiga lol..

20 inimest . okei, lähen Nr'i seal 1,5k inimesi normaalne=D . samas ka pigem pelan rsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lol, sa ei saa võrrelda minu serverit nriga, btw sul päris palju kirjavigu. Lamp tyyp oled. See pole unregistered hypercam, fag.

 

Ytle mulle põhjus miks sa siia topicusse oma nina pistsid? Et lihtsalt mu ajusi nussida?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hahha , ma pole fag , kirjavead võrreldes sinuga mitu korda v2hem

mm seda ka,. ei saagi sest see on liiga pask. mm eesti keelt ei taju sa siiani.

tulin teatama lihtsalt et fail server, sina hakkasid nutma ja õigustama end , ja sõimama

siiamaani sa ei suuda enda sõnavara taltsutada=D .ära tunnista endale et failid okei ,

aga suudaksid sa lõpetada selle sõimamise poleks siis oleks parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

minu post

ee , sa modil ja adminil vahet teed üldse? miks see kald kriips seal on?ei tea , ma ei julge allagi tõmmata kui mingi vend ei tee

vahet siin moderaatoril ja administraatoril , päris dumb dumb oled , ja MOD , admin ei ole samad asjad, see tõttu ei sa aru miks see kald kriips seal on.? Betin et kuuaega peab max vastu ja serveriga kõik, kui see ei tee isegi modil ja adminil vahet,siis rohkem ei pakuks..

 

vastus minule su poolt.

ee, kao nahhui siit. sorry, ega sa ise ei oska serverit tehagi. Oletan sa oled mingi 5 aastane väike põngerjas, kes ei oska kirjutadagi. Õpi eesti keel selgeks. mod/admin= mod või admin, lohh.

 

ee sa alustasid sõimamisega=)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
minu post

ee , sa modil ja adminil vahet teed üldse? miks see kald kriips seal on?ei tea , ma ei julge allagi tõmmata kui mingi vend ei tee

vahet siin moderaatoril ja administraatoril , päris dumb dumb oled , ja MOD , admin ei ole samad asjad, see tõttu ei sa aru miks see kald kriips seal on.? Betin et kuuaega peab max vastu ja serveriga kõik, kui see ei tee isegi modil ja adminil vahet,siis rohkem ei pakuks..

 

vastus minule su poolt.

ee, kao nahhui siit. sorry, ega sa ise ei oska serverit tehagi. Oletan sa oled mingi 5 aastane väike põngerjas, kes ei oska kirjutadagi. Õpi eesti keel selgeks. mod/admin= mod või admin, lohh.

 

ee sa alustasid sõimamisega=)

 

näed see punane asi seal.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.