Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Paluks abi viga arvutiga( HP Dv600)

Küsimus

VIP

Ma, ei tea kas see on nagu õige koht, kuhu sellest kirjutada ning abi küsida või mitte.

 

Mul on selline probleem, et kui ma arvuti sisse lülitan, siis ta pilti ette ei löö ning on nii umbes 30 sekundit ning siis teeb restarti ning sama asi kordub koguaeg. Osad on õelnud, et viga võib olla emaplaadis. Arvutil on muidu küll natukene kärsahaisu juures. :)

Minu küsimus oleks siis , et kas viga võib tõesti olla emaplaadis ning palju selle parandamine maksma võiks minna.

 

Aitähh! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

14 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

see on olnud umbes 2 aastat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ilmselt emaplaat, kuid võib olla ka mõni viirus mis ei lase windoozal ülesse buutida.

 

Proovi seif moodis/uus windows/liveCD jne

 

Kui sama siis emaplaat, dv6k seeriad on vigased emaplaatide poolest, nagu kõik me teame =/

 

E: Fakk, mailugenud korralikult, kui ta sul pilti ette üldse ei viska, siis 100% emaplaat läbi!, videokivi ilmselt vms, parandus kuskil 2k ringis nagu keegi ütles.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Esimene variant võib olla, et kui iga 30 sekundi tagant reseti teeb, siis kuumeneb protsessor üle, s.t et äkki põles sul jahutustiiviku mikromootori mähised läbi.

 

Teine variant võib olla, et kui pilti ette ei võta ja kui kogemusi on arvutite parandamisega siis võid ju läpaka lahti kruvida kuni jõuad emaplaadini, ning sealt võid eemaldada emaplaadilt biosi patarei 15 sekundiks ja siis tagasi panna. Ja peale seda võid arvutit uuesti proovida käivitada. Aga kui kogemusi pole siis ei soovitaks eriti ise näppida, parem vii kuskile spetsialisti kätte.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Läheb tegelikult kiiremini, mingi 1-10sek ilma jahutuseta ja on sul juba prose läbi kärssanud, uutematel on fail-safe olemas kui prosel jahutit peal pole lülitub automaatselt teatud tempi jõudes välja a vanadel pole seda.

 

Kui jahutus on väga nadi, siis võtab tõesti ülekuumenemine aega, vabalt 30sek. Seda saab tegelt kontrollida ju, vaatad kui kuumaks asi läheb/vent töötab korralikult. Kui mõlemad on normaalsed siis tasub uus termopasta panna, kui siiski mitte siis mina läheks emaplaadi videokivi juurde mis on läbi kärssanud või vigane.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Jubedad IT-mehed koos ikka.

Endal seisab kapi peal 2 sellist läpakat. Üks tuttava oma, teine venna oma. Samamoodi kutud, tööle hakkab aga pilti ette ei võta jne. Selle läppariga võid sa põhimõtteliselt lutsu visata. Kuna jah, emaplaat on kutu, mida ka varem siin mainitud juba on.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

See viga väga levinud DV2000, DV6000 ja DV9000 mudelitel. Endal sellist veel olnud pole, aga ühesõnaga.. ÄRA DV MUDELIT OSTA, varem või hiljem sa lihtsalt viskad selle aknast välja..


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.