Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rakvere Pubi

Soovitatud postitused

Rakvere Pubi

78.28.117.204:27015

 

default.png?k=616bf9cce734c2971ed49ce3e206bc32&10782928

----------------------------------------------------------------

Tegu on siis uue nonsteam serveriga, hetkel küll 12 slotine kuid kui mängijaid juurde peaks kogunema annab seda muuta. Server ei ole renditud...

Ise pole küll omanik, kuid aitan sõbral veidikene reklaami teha :)

 

Kel huvi, siis tulge pelama.. võimalus tasuta Vip saada ( dont last forever )

Soovitusi, arvamusi võite julgesti postitada.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Koduhost... Pigem soovita oma sõbral kohe rentida kuskilt nt eestiserver.eu 8 eek slot , ei ole palju ju.

 

Koduhostiga ei jõua kusagile./// - minuarvamus!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Laagi ei tundu olema.. ise ma sellest asjast niipalju ei jaga, aga tal 6mb/sek allalaadimis kiirus.. niiet suht ok.

Ma ei kujuta ette kust ta sellise nime peale tuli :)


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D Ma omanik muidu. :) Ja Täiesti Suvaliselt v6tsin nime x)

Kuna Ma ise elan rakvere ligidal ja , :D siis m6tlesingi :D

A ja , Se homehost suht hea , Kuna rahadest aint sissetulek , ja no v2ljaminekuid ei ole ju ,

Ja laggi ka eriti ei ole ,

 

---------- Post added 03-01-11 at 08:30 ----------

 

Juju tnx positamise eest ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tohib küsida kust sa selle serveri nime võtsid? Mõned aastad tagasi oli minul sellise nimega server!:) NICKLAMER!

 

---------- Post added 02-01-11 at 11:53 ----------

 

kontakti saaks?

Rakvere nimel on copyright peal?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõttetu pointless shit.

Steamiga ei saanud sisse, ja kuna nonsteami mul ei eksisteeri siis jäigi külastamata.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See nimi ei kuulu kellegile, ma ei ole näinud ka selle nimega serverit. Ma arvan, et ta võib seda nime kasutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See nimi ei kuulu kellegile, kui seda pole seaduslikult registreeritud. Ja võttes ka seda arvesse, et see on linna nimi, võiks ka sama hästi öelda, et see kuulub Eesti Riigile. Miks nii tõsised serveri nime pärast, mis sisaldab ühte meie Eesti linnadest. Esimesena, aga kust te võite teada, et see server millest räägiti eelnevalt, kasutas seda esimesena. Ärgem mingu detailidesse liigselt. Nimi on nimi. Nimi ei riku meest. ( Hetkeliselt serverit. ) Hetkelise teemaloogika järgi peaks siis Rakvere linn omistama üldse serverit. :D Räägime ka siis juba teistest serveri nimedest mida kasutatakse, näiteks "Eesti" ning "Lasnamäe", "Kohila", "Põlva" . Ning eelmist Rakvere pubi ei eksisteeri enam isegi. Kodulehte neil pole, seega igaüks on volitatud kasutama seda nime. Peamiselt headel kavatsustel. Kui keegi hakkab järgi tegema mingit serverit, vot siis oleks asi, millest rääkida.

 

Teemasse, et ise ka käisin serveris vahepeal, siis võibolla oleks asja ära ajanud, kui inimesi oleks sees olnud. Läggi endal kõvasti ei tundunud olevat ka muidu. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.