Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Draiverid .

Küsimus

Tere , mul on probleem video kaardi driveritega , probleem seisneb selles et mul ple neid :D ma lasin windowsi uuesti peale ja enam neid pole ,

 

cideo kaart on : AGP version 2.0

 

Andke palun dl linke kus ma seda saaks : (


dfsaasfdsa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
googlest oled midagi kuulnud lohh v ?

 

nahui sa väike munn siin mölised,inimene küsib abi ja sa kohe paukuma,kui nii kõva vend oled siis mine põki väljas enda sugustega.

 

See AGP version 2.0 ei ütle midagi erilist,tõmba endale Everest siit http://www.lavalys.com:8081/dl438/everestultimate-discontinued-550-nkjw6b1q0v.exe

 

Installi ära vms ja võta summary lahti, sealt otsi display alt Video adapter ülesse ja kirjuta siia see nimi


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Mul on CPU-Z , ja mulbäitab et grapich card on AGP v 2.0 aga tõmban everesti ka :)

 

eDIT : SiS 315 integrated on video card

 

EDIT : Sain endale selle driveri alla aga , see oli winrari pakitud , pakkisin lahti . Nüüd mingi kaust , Pilt.bmp


dfsaasfdsa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Jaa kõik oli õige , a nään küll videosi : ))) sealt tõmbasingi , huvitav miks punase kasti ümber tõmbasin siis lol

 

EDIT : ma tegin nii , nõustusin reeglitega >> windows XP >> GPU grapich drivers >> SiS315 series GPU


dfsaasfdsa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.