Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Palju sihuke arvuti maksab?

Soovitatud postitused

http://www.soov.ee/tartumaa/Voimas_manguri_arvuti__Quad_Core__1091571.htm?ca=13

Et siis äkki mõni, kes seda teemat jagab võiks öelda kui väärt asjaga on tegu :) ?

 

ja küsiks siis ära kah, mis on selle läpaka hind :D ..

Aspire 5720G Toote tehnilised andmed

Protsessor ?

Intel Core Duo T7500 2.2GHz

Malu ?

4096MB DDR2

Kovaketas ?

320GB 5400RPM

Videokaart ?

ATI Mobility Radeon HD X2400 256MB (laiendatav kuni 1024MB)

Ekraan ?

15.4'' WXGA 1280x800

CD/DVD seade

DVD-kirjutaja (Dual Layer)

Aku ?

3h 6-elemendiga 4400mAh

Kaal

2.8kg

Pordid ja lisauhendused

4x USB, vorgukaart 10/100/1000, Wifi, Bluetooth, infrapuna, modem, Firewire, VGA valjund, TV-valjund, veebikaamera, sisseehitatud mikrofon, 3DSonic stereo kolarid, mikrofoni pesa, ekspresskaardi pesa, SD/MMC/MS/MSpro/XD malukaardilugeja

Lisaandmed

- klaviatuur on UK-RUS asetusega;

- Dual Channel toega malu;

- kovakettakaitse susteem DASP (Disk Anti-Shock Protection)

- DuelView toega videokaart.

garantiist on alles veel poolteist aastat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.soov.ee/tartumaa/Voimas_manguri_arvuti__Quad_Core__1091571.htm?ca=13

Et siis äkki mõni, kes seda teemat jagab võiks öelda kui väärt asjaga on tegu :) ?

 

ja küsiks siis ära kah, mis on selle läpaka hind :D ..

Aspire 5720G Toote tehnilised andmed

Protsessor ?

Intel Core Duo T7500 2.2GHz

Malu ?

4096MB DDR2

Kovaketas ?

320GB 5400RPM

Videokaart ?

ATI Mobility Radeon HD X2400 256MB (laiendatav kuni 1024MB)

Ekraan ?

15.4'' WXGA 1280x800

CD/DVD seade

DVD-kirjutaja (Dual Layer)

Aku ?

3h 6-elemendiga 4400mAh

Kaal

2.8kg

Pordid ja lisauhendused

4x USB, vorgukaart 10/100/1000, Wifi, Bluetooth, infrapuna, modem, Firewire, VGA valjund, TV-valjund, veebikaamera, sisseehitatud mikrofon, 3DSonic stereo kolarid, mikrofoni pesa, ekspresskaardi pesa, SD/MMC/MS/MSpro/XD malukaardilugeja

Lisaandmed

- klaviatuur on UK-RUS asetusega;

- Dual Channel toega malu;

- kovakettakaitse susteem DASP (Disk Anti-Shock Protection)

- DuelView toega videokaart.

garantiist on alles veel poolteist aastat

 

Võimsa mänguri arvuti kohta võin öelda, et ta on tõesti võimas, jooksutab pmst kõike.

 

Läpaka kohta ütlen, et mängimise kohalt on see üpris nõrk, tõsiseid mänge sellega ei jooksuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga äkki saaks öelda nende umbes väärtused kroonides/eruodes ?

 

Läpaka täpset hinda ei oska öelda, aga toon näite parema arvuti kohta mis on üsna odav. (sellel puudub OS aga selle leiab TPB'st)

 

http://www.1a.ee/special/pakkumised/acer_voimas_elegantne_sulearvutid/4642297/

 

 

Arvuti hind võib olla julgelt üle kümne kilo, arvestades selle häid näitajaid, sest selle videokaardi väärtus on ligikaudu 4000kr.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No offence, nõgesmees ei jaga matsu gaming arvutite koha pealt. Läpakad ei olegi mängimiseks, lauaarvutid on.

Ise sain ~1.5 aastat tagasi sellise 10k-ga. Preagu peaksid nad soodsamad juba olema.

 

Ma eeldasin, et ta otsib midagi mille saaks mängida tarkpea, ja on olemas ka läpakaid, millega saab mängida, mingit lolli juttu ajad, läpakad on lihtsalt kompaktsemad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõgemees, olgem ausad, läpakad ei ole mängimiseks. Kui kõrvuti panna sama andmetega läpakas ning lauaarvuti koos sama mänguga jooksutab lauaarvuti mängu ikka palju-paremini.

 

Läpakas vast 4-6kilo.

Lauaarvuti tõesti hea, kuid nüüd juba nii sootsad, et pakun 6-9kilo.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No offence, nõgesmees ei jaga matsu gaming arvutite koha pealt. Läpakad ei olegi mängimiseks, lauaarvutid on.

Ise sain ~1.5 aastat tagasi sellise 10k-ga. Preagu peaksid nad soodsamad juba olema.

 

On ikka olemas läppareid mis on mõeldud mängimiseks. Ainult, et sellised maksavad sellist kirvest hinda, et jube.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väljanägemine ei loe midagi. Loeb see, mis sul sees jookseb.

Gamer läppari ostmine puhas raharaisk.

Kõige parem panna ise kokku lauaarvuti. Tuleb nii 1-2k soodsam.

 

Sinu jutu järgi tekib küsimus, mis mõttega üldse müüakse läpakaid kui on olemas lauaarvuti. Sa vaatad asjast mööda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sülearvuti otstarbe ei ole mängimine.

 

täpselt .. aga asi on nii, et mul see läpakas olema, mille andmed eespool on ..aga kuna ma mingi aasta jookusl pole seda mitte kunagi endaga kuskile kaasa võtnud siis suht kahetsen seda ostu :D ..seega oleks soov ta praegu maha müüa ja ei tea mis hinda ta eest küsida, ise ostsin ta 12k eest soodus hind , muiu oli 16k ja seda lauaarvutit tahaks osta, aga kuna tal seal kirjas , et paku oma hind vms siis ei tahaks väga üle maksta :D ise eriti ei jaga neid ervuti hindasid vms :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal ka siis nö mänguriläpakas. Kuna ise olen suht suur mängija. Sai soetatud, kuna koolis on hea kasutada, kooliajal olen ma päris elukohast eemal jne. Asuse läpakas on see. Videokaart on 512MB, prose i3 2.27GHz, mälu 4GB ja ei kurda. Jooksutab enamus mängud välja. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal ka siis nö mänguriläpakas. Kuna ise olen suht suur mängija. Sai soetatud, kuna koolis on hea kasutada, kooliajal olen ma päris elukohast eemal jne. Asuse läpakas on see. Videokaart on 512MB, prose i3 2.27GHz, mälu 4GB ja ei kurda. Jooksutab enamus mängud välja. :)

 

Kui sul on sama läpakas mis mul, vähemalt prose ja ram sama (eeldan, et sul ka DDR3), ning video on 512 (eeldame et ati 54xx) siis jah, mängud "jooksutab" välja, aga head midagi ei ole graafikas/Frames ps.


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Läpaka täpset hinda ei oska öelda, aga toon näite parema arvuti kohta mis on üsna odav. (sellel puudub OS aga selle leiab TPB'st)

 

http://www.1a.ee/special/pakkumised/acer_voimas_elegantne_sulearvutid/4642297/

 

 

Arvuti hind võib olla julgelt üle kümne kilo, arvestades selle häid näitajaid, sest selle videokaardi väärtus on ligikaudu 4000kr.

 

Kle selle videokaardi hinnaga paned sa ikka mööda.see videokaart maksab 2200-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.