Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Võibolla tuuakse tagasi vana wild ja free trade!

Soovitatud postitused

Arvata on ,et et see ei tule, kui tuleb siis tuleb tagasi ainult wild, aga trade vaevalt. Milleks nägi jacex vaeva mingi Bounty Hunteriga ja siis pvp ja Bh Worldidega edaspidi, see käiks täiesti vasta nende põhimõtetele kui mingi free trade tagasi tuua.

Kuradi tarkpea, mine loe mida nad ise ütlesid selle kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida mina sellest arvan? Pettus.

 

Kuna, seal on kirjas,et saatke see leht söpradele, vihavaenlastele ja kunagistele söpradele, kui nad rsi ei mängi, saavad nad sellest teada ning arvatavasti teevad kasutaja. Tänu sellele lehele võidavad nad omale kasutajaid juurde, ning trade ja wildy ikkagi ei tule, kuna " pole piisavalt hääli. "

See peaks suht selge olema, et peaaegu igaüks tahaks trade süsteemi ja vanat wildyt tagasi, milleks teha mingi hääletuse süsteem, kuhu ei saa panna oma kasutaja parooligi.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ärge mõelge üle .. :D

Ühe päevaga 1mln votet..ulme.

No 14. jaanuariks on 4m vabalt koos. :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Nice fake.. :D

Quickfind code alt ei leia


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen 99% kindel, et see tuleb tagasi.. Jagex ei hakka inimesi lollitama ning kui asi ei lähe käiku on suurt protesti oodata - paljud quitivad.

Milleks selline poll, kus hääletamiseks ei pea sisse logima ega midagi, milleks Jagex paneb rõhku sellele, et inimesed kutsuksid oma sõpru, endisi sõpru isegi vaenlasi hääletama. Milleks teha poll kui see on täiesti ilmselge, et kõik vähemalt enamus on sellise asja poolt.

Asi on tegelikult väga ilmselge. Wild tuuakse tagasi - poll on lihtsalt "kate", et kõik saaksid teada... vana hea Wilderness ja unlimited Trade system tuleb tagasi. Nad võidavad palju endisi kasutajaid ja isegi uusi kasutajaid sellega juurde.

-------------------------------------

Samas.. paneb natuke mõtlema, et kui selline asi käiku läheb kõik töö mis jagex on viimase 3 aasta jooksul teinud on tulutu. Real word trading.. Botte tuleb meeletult juurde, account scamming.

 

Mis kurat Gest saab? Merch on unlimited? Hindade massiline tõus?

Ma ei tea, eks uuel aastan näeb mis toimuma hakkab.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1M vote juba ,

 

kentil on õigus asi kisub suht perse siis ... , nii et ja , eks näeb mis saab.

 

Savi ju.

Old pk da best.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kiirelt heeliumid votema, siis ma teen comebacki ka rsi


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.