Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

CoD : Black Ops (abi vaja)

Soovitatud postitused

mingit errorit pole ? lihtsalt läheb lampi kinni ???

Ma ise ostsin ka black opsi , läheb mängu ilusti ja siis võtan new game vms, ja siis näitab selle algus video ka ära siis lööb mingi directX errori.. " critical error: can't blablabla find direct X"

Ei tea proovisin igatmoodi korda teha, vaatasin kõiki õpetusi, lasin direct x 9-10 peale kõiki versioone proovisin tegin restarte,tegin formati,repair game,unistall game ja uuesti peale siis lasin video kaardi driveri maha see ka ei aidanud , koguaeg üksjasama error, käisin poes ka sellega seal soniti et arvuti pole piisavalt võimas. Kuigi mul väga võimas arvuti..

Põhimõtteliselt viskasin mängu nurka, raiskasin 1310 eek niisama, mitte millegi eest...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Te olete ikka tõsiselt targad, kui ostate 1300 eek seda mängu poest (Y). Mul oli endal algul sama viga aga asi paranes sellega, kui tõmbasin uuenduse direct X-ile ja nüüd töötab laitmatult:P

 

Soovitus: Ära osta enne mängu poest, kui veendud, et see töötab laitmatult ja ilma erroriteta. Selleks, et seda teada tõmba mäng netist proovi ära mingi 1-2 nädalat ja kui funkab siis mine ja osta omale see poest.. kuigi pointi ei näe sellel:)


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te olete ikka tõsiselt targad, kui ostate 1300 eek seda mängu poest (Y). Mul oli endal algul sama viga aga asi paranes sellega, kui tõmbasin uuenduse direct X-ile ja nüüd töötab laitmatult:P

 

Soovitus: Ära osta enne mängu poest, kui veendud, et see töötab laitmatult ja ilma erroriteta. Selleks, et seda teada tõmba mäng netist proovi ära mingi 1-2 nädalat ja kui funkab siis mine ja osta omale see poest.. kuigi pointi ei näe sellel:)

 

Järgmine kord olen targem, proovisin ennem uuesti mängu peale panna , ja ikka samaasi...

Annan mängu 200eekiga ära !

MP ja SP kõik peaks töötama,serial key ka olemas..

Minu arvutis ei tööta..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah lihtsalt läheb lampi kinni , alguses panen tööle , laeb video ära aga enne kui peaks menüü tulema siis lõõb alla ja tuleb mingi teine aken lahti , selle nimi on '' Call of Duty Black Ops Singelplayer ConsoleShip '' seda ei sa avada ka ainult näen mingeid numbreid seal . :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.