Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem, oleks vaja nõu.

Küsimus

Teema on siis järgnev: Müüsin kasutaja ühele isikule, kõik tundus korras olevat, kuniks ostja klassivenna õde võttis msnis ühendust, kus palus kasutaja tagasi osta, kuna TEGELIK "Ostja" (~12aastane isik oli varastanud isalt raha sellejaoks). Et siis ~12aastane poiss võttis isalt raha ning andis selle omakorda edasi teisele poisile, ning tahtis, et talle kasutaja ostetaks, kuid teine isik andis omakorda kolmandale, kes ostis minult RS kasutaja. See, kes kasutaja minult ostis, sai loomulikult vahelt üpris korraliku summa. Kuid selle 12aastase lapse isa tahab raha tagasi saada, ning väidetavalt lubas ka politseisse pöörduda.

 

Sellega tekkis ka küsimusi, kas ma olen milleski süüdi? Ja kas ma peaks raha tagastama neile, kuigi oma süüd ma selles ei näe, sest mina ju ainult müüsin kolmandale isikule kasutaja ja ma ei teadnud, mida ta sellega edasi teeb.

 

Kasutajale on ka märkimisväärselt asju puudu, nimelt halbade tehingute näol tehtud rahaline kahju. (Nägin pilte)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Sina ole rahulikult edasi, kui asi politseisse läheb, siis las minna, sina peaksid põhimõtteliselt raha alles saama jätta või kui ei saa siis saad oma kasutaja tagasi..

Oota rahulikult mis saab, ära tagasta ennem midagi kui selgust pole saanud ..

Minu soovitus. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

sina ei pea raha andma tagasi.

kuna on teada seda ,et eestis internetis ostetud kauba eest on võimalik 1kuu jooksul tagasi vahetada.

aga kui ta on kaupa (kasutajat) rikkunud ja pole selline nagu sa ära müüsid. siis sa ei pea seda tagasi vahetama.

Kuna see on juba ta enda süü. Nagu sa ütlesid siis paljud asjad on kadunud ,seljuhul see tähendab ,et kaupa on rikutud.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.