Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Winterjam 2011

Soovitatud postitused

WINTERJAM 2011

 

Reveal Yourself

11 years of party with Tre - Big Birthday!

 

 

 

NOISECONTROLLERS [NL]

D-BLOCK & S-TE-FAN [NL]

RAVE ALLSTARS [DE]

PH ELECTRO [DE]

DJs FROM MARS [iT]

ROCCO [DE]

ALEX MEGANE [DE]

PICCO [DE]

TI-MO [DE]

SASHA F [FI]

 

Lisaks Tre.ee dj-d:

Siim Pohlak, Lenny LaVida, Ricky, Smart, Reducerboy, Da White

 

23. veebruaril muutub Tallinna suurim ööklubi Panoraam tõeliseks peomekaks. Lisaks Panoraami ruumidele on kasutusel samas hoones asuva endise Urban House klubi ruumid, kus paikneb avar VIP ala.

Kuna ruumide mahtuvus on piiratud, siis on eelmüügis ainult 1500 piletit! Millest 100 VIP piletit ja 1400 tavapiletit. Piletid on saadaval ainult eelmüügis (Piletilevi, Selver, Statoil). Kohapeal piletimüüki ei toimu.

 

Winterjam toimumise ajaks paigaldatakse Panoraami ruumidesse lisa heli-, valgus ja videotehnikat. Üheks ööks tekib klubide Panoraam ja Urban House liitmise tulemusel Eesti suurim ööklubi.

 

Peo kestvus 21:00 - 07:00

Sissepääs avatakse pool tundi enne sündmuse algust (20:30)!

Kohapeal piletimüüki EI TOIMU, sissepääs 16+

 

Winterjam 2011 peole müüakse eelmüügist Piletilevi müügikohtade kaudu 1500 piletit. Kohapeal piletimüüki ei toimu.

 

Tavapilet:

Esimesed 400 piletit - 190 EEK / 12 EUR

Alates 1.1.11 - 250 EEK / 16 EUR

Alates 1.02.11 - 312 EEK / 20 EUR

 

VIP pilet:

Selle aasta lõpuni - 475.-

Alates 1.1.11 - 575.-

 

(Vip ala klubi Urban House ruumides, ühendatud Panoraamiga)

- Eraldi Vip sissepääs

- Eraldi Vip Garderoob

- Eraldi Vip Baar

- Tasuta karastusjoogid

- Tasuta suupisted

- Artistid pidutsevad samuti Vip alas

- Palju ruumi

- Hubane, Mugavad nahkdiivanid

Piletite lõppemisest ja seoses sellega ka piletimüügi lõpetamisest teavitatakse Tre.ee ja Piletilevi lehtede kaudu!

 

tre.ee

 

 

Keegi plaanib sinna minna ?

Ise siis juba 16.a ja plaaniks minna küll :)

Eelmine aasta olid paremad esinejad aga elab üle .


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks lähemal, siis isegi läheks. Ülikõva pidu on. Eelmisel WJ-l käisin, see oli Paides.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eelmine aasta käisin Paides, see aasta minu arvates esinejad just paremad, kuigi olen ise suur Headhunterzi fänn kuid siiski NC ja DBSTF on megad. Siiski selle aasta WJ toimumispaik on minujaoks pettumus, lootsin, et toimub Pirita Messikeskuses,( kus on kõvasti rohkem ruumi kui Panoraamis,) nagu algselt pidi


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Klonzer, headhunterz pole kunagi eestis käinud btw

te arvate, et on aga jah

 

Mis vend see siis eelmise aasta Winterjami'l ja Summerjam'il oli? Minuteada kuskilt kuulnud, et HeadHunters.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Klonzer, headhunterz pole kunagi eestis käinud btw

te arvate, et on aga jah

 

Käi vahel väljas ka, siis tead ise, et sa ajad loba suust välja


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Segi oled s*ttunud?

HHZ on Eestis 3-5 korda kindlasti käinud.

 

Täpselt. eelmisel WJ käis ka :)

Kui sina pole teda näinud siis see ei tähenda ,et ta pole eestis käinud ;) (A)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpselt. eelmisel WJ käis ka :)

Kui sina pole teda näinud siis see ei tähenda ,et ta pole eestis käinud ;) (A)

 

Sa oled kaine ikka?

Mina ei väitnud,et ta pole Eestis käinud. HHZ on käinud WJ,SJ ja siis mitu aastat tagasi lauluväljaku kandis käis ka kohal mingil peol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa oled kaine ikka?

Mina ei väitnud,et ta pole Eestis käinud. HHZ on käinud WJ,SJ ja siis mitu aastat tagasi lauluväljaku kandis käis ka kohal mingil peol.

Mälus oled v ?

Ma ütsin et ta käis eelmisel WJ ka . ma pole sittagi väitnud et ta ei k2inud.


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mälus oled v ?

Ma ütsin et ta käis eelmisel WJ ka . ma pole sittagi väitnud et ta ei k2inud.

 

Mine Eesti keele lühikursustele.

Ma ütlesin,et mina pole väitnud,et ta Eestis pole käinud vaid ühiskond vms.

Ehk said aru nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mine Eesti keele lühikursustele.

Ma ütlesin,et mina pole väitnud,et ta Eestis pole käinud vaid ühiskond vms.

Ehk said aru nüüd.

Siis sa peaksid seda igale 2. foorumlasele ütlema.

Ma polegi öelnud et sina väitsid et ta ei käinud.

Lugemisega raskusi?

Mine lugemis kursustele vms.

 

Kui sina pole teda näinud siis see ei tähenda ,et ta pole eestis käinud (A)

See oli ühiskonnale mõeldud mitte sulle :)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mdea , Ma Vipis juba kirjas, Kindel mineja, KAs see mitte algselt ei pidanud Saku Suurhallis toimuma mitte kuskil Pirital or smth.. seda juttu võis mingi Piret sulle aint ajada....lols..

Mu Kaudu Saab neid odavamaid pileteid ka:P

 

Algselt pidi see Pirita messikeskuses toimuma, kuid jäeti ära, kuna sinna osad esinejad keeldusid tulemast. Saku suurhallist pole kordagi juttu olnud. Ja ma millegipärast kahtlen sügavalt, et sinu käest pileteid odavamalt saab, kuna selle aasta WJ piletid läksid müüki vaid piletilevidesse, erinevalt eelmisest aastast isegi kohapealt neid osta kahjuks ei saa.

Ehk ainuke võimalus, et pileteid sinult odavamalt saada on nii, et sina ostad piletilevist kallimalt ja müüd odavamalt maha, kenake äriidee, kas pole?


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Algselt pidi see Pirita messikeskuses toimuma, kuid jäeti ära, kuna sinna osad esinejad keeldusid tulemast. Saku suurhallist pole kordagi juttu olnud. Ja ma millegipärast kahtlen sügavalt, et sinu käest pileteid odavamalt saab, kuna selle aasta WJ piletid läksid müüki vaid piletilevidesse, erinevalt eelmisest aastast isegi kohapealt neid osta kahjuks ei saa.

Ehk ainuke võimalus, et pileteid sinult odavamalt saada on nii, et sina ostad piletilevist kallimalt ja müüd odavamalt maha, kenake äriidee, kas pole?

 

Meil oli valida kas teha tänavu Tallinnas ja veidi väiksemas ruumis ning Super artistidega, või Tallinnast väljas ja mitte nii kõvade artistidega. Valisime head artistid ja tasemel peo Tallinnas. 2000 inimest sinna ei pääsegi. Sellele peole müüakse ainult 1500 piletit eelmüügist ja kohapeal piletimüüki ei toimu. (Panoraam on Tallinna suurim klubi ja mahutab üle 1500 inimese)

 

 

Tänan Sind väga sisuka ja mureliku kirja eest.

Kui aus olla, siis piletimüük oli eelmisel Winteril ikka vähem kui 3000 piletit (seal oli palju tasuta kutseid, piletilooside võitjaid, vipe jne). Ja jooksime eelmise Winterjamiga miinusesse (mis teeb raskeks tulevaste pidude korraldamise)

Kuna 23.02.2011 paremat kohta polnud valida sellel kuupäeval ja teistel päevadel poleks saanud tulla kõik artistid, siis pidimegi valima, kas teha pidu hetke parimate artistidega natukene väiksemas kohas või kehvematega ja suures kohas. Kuskil mujal (Paide, Tartu, Pärnu) ei tahtnud me sellel aastal teha, kuna Tallinn sai juba välja kuulutatud ning selliste suurte pidude jätkusuutlikuse pärast on oluline, et üritus omadega välja tuleks (kui oleksime sellel aastal riskinud ja kohe Saku hallis teinud ning rahvast oleks tulnud vähem, kui vaja, siis me tõenäoliselt 2012 wintekat enam ei teeks.)

Kõigi nende asjade pärast tegimegi sellise valiku, et Winterjam 2011, toimub Panoraamis. Kuna tegemist on Tallinna suurima klubiga (tegelik mahutavus üle 1500 in) siis loodame, et kõik tõelised fännid jõuavad esmajärjekorras piletid ära osta.

Ja Ma luban sulle, et kui Winterjam 2011 on täismaja, siis 2012 oleme kindlasti taas suures spordihallis tagasi wink.gif

Sa võid meie tiimi usaldada, kujundame Panoraami enneolematu lasershow ja ülipõhjalike videoeffektiga parimaks peopaigaks kõigi nende artistide jaoks ja Kindlasti ei vea me Sind ning teisi pidulisi alt.

 

tervitades

Siim Pohlak

Tre.ee Juhataja


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma lähen . :D

 

Keegi veel .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.