Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

dnka scammer...

Soovitatud postitused

Retarded oled, sellised sinusugused lohhid ajavadki kõikerohkem närvi

Võtke seda kui Bumpina, pange ban sellelele tolgusele!

 

oioi, vaata kes nüüd sõna võttis, tra sa hoia oma suu üldse kinni maun.

vaatasin sinu pilti, sorry esimene mulje jäi wannabe gängster :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oioi, vaata kes nüüd sõna võttis, tra sa hoia oma suu üldse kinni maun.

vaatasin sinu pilti, sorry esimene mulje jäi wannabe gängster :D

 

Tore et sa õppinud vaatama oled, mul on erinevalt sinust julgust üles toppida pilt, ära nüüd enda oma üles kohe toppima hakka, see niikuinii kustutatakse ära , kuna homosi siin ei sallita

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tore et sa õppinud vaatama oled, mul on erinevalt sinust julgust üles toppida pilt, ära nüüd enda oma üles kohe toppima hakka, see niikuinii kustutatakse ära , kuna homosi siin ei sallita

 

mul erinevalt sinust pole reidilakse arvutis sorry. homosi siin ei sallita? no siis kao nahhui siit :D:D .

kui sa nüüd vägaväga kurjaks mu peale saad siis kirjuta mulle pmi, võime isegi kokku saada :) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul erinevalt sinust pole reidilakse arvutis sorry. homosi siin ei sallita? no siis kao nahhui siit :D:D .

kui sa nüüd vägaväga kurjaks mu peale saad siis kirjuta mulle pmi, võime isegi kokku saada :) .

 

Kuule homo , sa poiss pole vist väga aru saanud mis on reidilaks ja mis mitte, see on pm. juhuslik pilt ja pole reidilaks irv :D

No lase käia, saada oma PM-id mulle teele, eks ma ikka vastan , varas !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.