Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Thanks süsteem.

Soovitatud postitused

7f4992ac11935310e4a303e52b028436.png

 

f21c22854ea5cc2b3cceea60762957fb.png

 

Stfu, ma tean, mis see on. Mõttetu süsteem. Never teach me, when I know what it is talking about

 

Lol, pilti oli selleks vaja ,et paljud ei tea , kas mainisin, et sina konkreetselt ei tea mis see süsteem endas kujutab ? Never teach me ? Just praegu peab sind õpetama , et sa järgmine kord hoolikamalt loeks, sa üldse paistad maru isa välja siin foorumis, võta tuure maha paps, sorri kui keegi sulle midagi julges öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol, pilti oli selleks vaja ,et paljud ei tea , kas mainisin, et sina konkreetselt ei tea mis see süsteem endas kujutab ? Never teach me ? Just praegu peab sind õpetama , et sa järgmine kord hoolikamalt loeks, sa üldse paistad maru isa välja siin foorumis, võta tuure maha paps, sorri kui keegi sulle midagi julges öelda.

 

1.

Mida sa ka tead ? See , et sinule see ei meeldi , tähendab et jääb kohe ära ? Võiks hääletuse teha, btw, paljud kindlasti ei tea millest juttgi on , keegi võiks kuidagi näite anda.

 

Selle peale ütlesin, et ma tean mida ma räägin.

 

2. Ma lugesin vähemalt 6-7 korda teksti läbi, siis vastasin.

 

3. See 'maru isa' värk oli su poolt tõesti puhas spam. Mida ma nüüd peaks tegema, e-ragema? Selle värgiga sa lihtsalt näitasid enda kohta, kui hero sa oled internetis.

 

Peace, I'm out. Tahad veel vaielda, siis räägime pigem PMis, ei hakka postcounti koguma siin.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.