Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Feelingless

Kas blackopsil saab keelt muuta?

Soovitatud postitused

Külaline Feelingless

Sessuhtes et ma olen kuulnud, et inglise keelse ostes maksaks mingi 900.- aga vene keelne on 250.-, ma tõesti ei viitsi seda vene keelset saasta kuulata aga 650 krooni käiks hea meelega vähem välja : D

 

Ehk siis kui ma vene keelse ostan, siis kas mingeid faile muutes selle inglise keelseks saab teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaevalt see nii lihtne on, et vahetad paar faili ära. Kõik videod ju sisi vene keelsed. Kõik hääled on lindistatud vene keelselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõmbad netist inglise keelse versiooni ja vahetad keelefailid ära.

 

sa üldse kujutad ette ka oma pisikeses peas KUI palju ja KUI erinevates kohtades neid on ?

see oleks praktiliselt sama, mis lihtsalt mängu crackimine, mis on üüüüsna keeruline. aga ei .. samas savi, meiser teeb ära töö sulle ;)

 

( muidu mina sinuasemel ohverdaks selle 650 ja mängiks rõõmsalt ;), been there, done that )


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
Author of the topic Postitas

Ei ole nii rikas, et lamppi 650 eek maha visata. : D

 

Pigem ootan siis, kuni hinnad langevad ja ostan inglise keelse kelleltki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
Author of the topic Postitas

No from what I understand kuskilt netist ta faile ei streami kui mäng käib, seega tuleb lihtsalt inglise keelsed failid tõmmata ja vene keelsetega overwriteda.

 

Probleem selles, et peale iga update peab seda vist uuesti tegema.

 

Ja mul pole õrna aimugi, kui suured need faillid olla võivad. Kõik helifailid jne vaja üle lasta ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.