Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Bot] Olemine Botib! [Päevik]

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Ei jõua enne, homme vist läheb, aga annan ühele rootslasele bottida seni, veits xp saab ikka juurde.

 

---------- Postitused liidetud 13:04 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09:03 ----------

 

Tunni aja pärast läheb arvuti, niiet juhtmed välja ja aidaa, õhtuti saan vbla foorumisse isa arvutist. Aga ciao ja edu teile siis śeni:P


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pidin täna arvuti tagasi saama, aga lükkus edasi, ei saand Windows 7't jne, p2p ka otsas, vaatab millal arvuti tagasi saab, siis mining 99 ja pärast seda agil 90 maybe.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

amm, ma ei tea, :D maybe täna oma arvuti tagasi, kuid see väike võimalus :S


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sessuhtes, et kuidas sa puroga nii hea profiti said.

Mul on küll 74 hunter aga mingit 700k/h küll ei tule.

Ning snare/entanglest ma ka aru ei saa, ta üritab castida aga nagunii neid kätte ei saa ju üle selle heinakuhja.

 

sul vaja lvl 91, siis saad parimat püüda mille hind 700k

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ei saand täna arvutit, mingid m*nnid ei suuda windows 7't ärida .:S

 

---------- Post added 08-12-10 at 21:07 ----------

 

oeh, tegin range xp'd käsitsi veits, ~70k xp, homme tuleb 77, maybe ei, koolis suht rasked ajad, kooli kaunistamine jms.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

eeehh, arvuti homme/ülehomme tagasi, siis mining 99 kiiresti, ja mage 99 tahaks ka enne vaheaega saada. Vaheaja essal nädalal ei boti, olen maal jms. Teine nädal go go bot. Totalit ka kõvasti teind legit'iga up. Loodame, et arvuti varsti tagasi, ja sorri et nii kaua eba-aktiivne olnud, aga eks ma varsti säran jälle :),

 

Olemine


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eeehh, arvuti homme/ülehomme tagasi, siis mining 99 kiiresti, ja mage 99 tahaks ka enne vaheaega saada. Vaheaja essal nädalal ei boti, olen maal jms. Teine nädal go go bot. Totalit ka kõvasti teind legit'iga up. Loodame, et arvuti varsti tagasi, ja sorri et nii kaua eba-aktiivne olnud, aga eks ma varsti säran jälle :),

 

Olemine

 

legit questi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mage 99 banked, arvuti vend suht noks vend, a pohh, saab hakkama teise arvutiga,


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mängin legit rohkem :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mage on 96 ( 99 banked ) ning mining ammu juba 99


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kus sa miningut bottisid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lrc-s (living rock creatures) gold oresi

 

Seal skilleritel ka võimalus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mõningaid skillereid ikka liikus seal jaa, aga enamus said surma :D naljapärast jätsin boti neljaks päevkas tööle :P


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noh,ütleme nii,et sama EXP mis iron oredeski aga seal sa saad vähemalt raha.Skilleril Lrc-s on väike probleem seal sa võid surma saada,et väiksem suremis võimalus oleks siis soovitan minna W77.Seal on palju rahvast ja vähendab suremis võimalust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Noh,ütleme nii,et sama EXP mis iron oredeski aga seal sa saad vähemalt raha.Skilleril Lrc-s on väike probleem seal sa võid surma saada,et väiksem suremis võimalus oleks siis soovitan minna W77.Seal on palju rahvast ja vähendab suremis võimalust.

 

Okei tänud, aga nii nagu aru olen saanud siis bottida poleks seal mõtet eks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oh issand mõttetu whine ,et skilleriga sured LRC kui concntrate coali lasta siis jah sured aga kui concentrated gold siis mingi 4 tunnipeale 1-2 korda sured aga kminer/autominer on nii flawless et bot läheb ilusti tagasi lrc.

Oma skilleril said edukalt seal kuuajaga mining 99 botitud. Xp tunnis oli mingi 35k keskeltläbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oh issand mõttetu whine ,et skilleriga sured LRC kui concntrate coali lasta siis jah sured aga kui concentrated gold siis mingi 4 tunnipeale 1-2 korda sured aga kminer/autominer on nii flawless et bot läheb ilusti tagasi lrc.

 

maj virisenud tahtsin lihtsalt teada saada ju :D pole kunagi seal käinud... aga tänud info eest!:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.