Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

täielik tõlkimine vahel.net foorumis???

Soovitatud postitused

Keegi?? ma olen leidnud palju kohti kus on ikka inglise keeles teksti... ma ei ütle et ma inglise keelt ei oska kuid see teeb foorumi paremaks kui selle süsteem on ikka ühekeelne. näide:

http://www.vahvel.net/forumdisplay.php?71-Illegal-Runescape keri alla ja vaata seal on:

Forum Information and Options

 

Moderators of this Forum

 

 

 

 

collapse_40b.png Thread Display Options

 

 

Show threads from the... Viimane päev Viimased 2 päeva Viimane nädal Viimased 10 päeva Viimased 2 nädalat Viimane kuu Viimased 45 päeva Viimased 2 kuud Viimased 75 päeva Viimased 100 päeva Viimane aasta Alguses Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

 

Sort threads by: Teema pealkiri Viimane positamise aeg Thread Start Time Vastuste arv Vaatamiste arv Teema algataja Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

 

Prefix (any thread) (any prefix) (no prefix)

Order threads in...

 

 

.

 

ma tulin sellele mõttele lihtsalt seda kohta nähes, olen kindel et seda asja oon ka mujal


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vabandust aga tõesti mida sa üritad? Mingi eeskujulikuna silma paisata or smt? Sa oled juba näidanud meile oma teemadega, et pole peast puhta lolll.

 

Igastahes mind ei häiri selline asi mitte kuidagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
business.jpg

~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja see teema on ehtne näide inimestest, kes on lihtsalt kadedad ning üritavad kuidagi ära suruda oma piltidega...

 

Ja vastus teile, kes arvab, et ma üritan mingi eeskujulikuks saada vms: EI ma ei ürita eeskujulikuks saada.

 

Ning samas on see ka õige, et ta selle siia üldse tegi. Pole pikka aega näinud kedagi, kes tahaks foorumi arengule kaasa aidata vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei hakanud mölisema, nsm mõtlesin veidi trollida :)

 

aga need inglisekeelsed sõnad võiks jah ära muuta

Tegelikult käis see rohkem Graffiti kohta.

Kui inimene teeb normaalse teema, siis on alati vähemalt üks jobu kes hakkab mingit eeskujuliku jama ajama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõlkisin ära.

 

Vähe hea teema. Tõesti, tõlkimise käigus võisid jääda mõned sõnad-laused kahe silma vahele ja tore, kui see kellegi "silma riivab" ja ära parandada saab.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.