Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Online Pokker.

Küsimus

VIP

Tervist, tahaksin siis teada mõnda head Online pokkeri lehte mis ära poleks blockitud ja kus saab peab olema vähemalt 18 aastat vana mitte 21.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

ReplayPoker

 

http://www.replaypoker.com

 

Ise mängin ka siin vahest.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Tervist, tahaksin siis teada mõnda head Online pokkeri lehte mis ära poleks blockitud ja kus saab peab olema vähemalt 18 aastat vana mitte 21.

 

Rauno, lisa mind msni: [email:bvcvf2ms]Trust.kohuke@hotmail.com[/email:bvcvf2ms] . Üks 5min töö ja saad igalpool pokkerit mängida.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Ei oska, ehk keegi õpetaks? Pole õrna aimu ka mis see dns olla võib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Tavsss, ei ole nii.

Kui ma õieti mäletan siis pean ruuteri dns serverid ära vahetama, aga võin eksida kuna endal see jupp aega tagasi ära tehtud, et pokkerit saaks mängida.

 

no ma ei teagi, mida kosta, mul näiteks lihtne restart aitas. a muide, restart peaks ju dns serveri ka ära resetima, seega lendab sinna uus ip ;o

võin ajan ma midagi väga sassi ? .


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
DNS tuleb ära vahetada, vahetatud kujul DNS selline:

8 8 8 8

8 8 4 4

 

Kui sa juba näed, et keegi on kirjutanud seda ja vastuse saand siis võiks mõelda enne kirjutamist. Spam...

-

Ma ei tea küll mis interneti ühendus või Windowsit sa omad. Kuid räägin nii nagu endal on, ning ehk oskan ka sind aidata kui ütled oma interneti ühenduse ning windowsi. Endal Windows XP proffesional ja interneti ühendus on Wimax, kuigi see ei ole eriti tähtis. Nüüd on tähtis see, kas sa kasutad internetti Wifi teel või kaabli teel. Wifi teel on Windows XP'l all üks monitor, mis vilgub ja ühtasli näitab, et Connection on olemas. Kaabli korral on all kaks monitorit mis vilguvad ja näitavad, et ühendus on olemas. Topletklõps nende peale. Siis avaneb aken, aknast valid PROPERTIES ning siis avaneb uus aken. Seal valid (Internet protocol (TCP/IP) ning paned PROPERTIES. Avaneb uus aken kus käib IP ning DNS. Kui sul ei ole DNS aktiivseks tehtud pead selle aktiivseks tegema, et sinna DNS sisestada. Seda saad teha nii - Paned linnukese ette ( Use the following DNS....).

 

Siis sisestad DNSI

Ülevale reale: 8.8.8.8

Alla reale: 8.8.4.4

 

Siis paned OK,OK,CLOSE.

 

Ning ongi valmis, nüüd pääsed ligi igale pokkerisaidile.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.