Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arvutil ei ole häält.

Soovitatud postitused

Tervist, arvutiga on siis siuke probleem, et häält ei ole.

 

Hääl kadus ära peale seda, kui emaplaadi eemaldasin, kuna oli vaja protsessori jahutuse alt kõik ilusti puhtaks teha, kuna tiivik ei suutnud enam ära jahutada. Ning oli ka vaja format teha ja windows uuesti peale lasta.

 

Olen proovinud pmst kõike, Draiverid kõik olemas, kõlarid täiesti töökorras, audio jack ilusti omal kohal, esipaneeli juhtmeid proovinud igatpidi (Ikka vastavate skeemide järgi),proovisin ka esipaneeli kõrvaklappide auku.

 

Protsessorile kõik juhtmed ühendatud nii nagu peab, ma arvan. Ning kui ma panin ka mõne esipaneeli juhtme valesti, siis see ei tohiks ju mõjutada tagumist plugi.

 

Et ma eitea, andke soovitusi mis teha tuleks.

 

 

Marxx,


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei tõmmanud midagi, kõik on õiged, mitu korda üleproovitud. Isegi linuxi operatsioonsüsteemi proovinud.

 

Ise arvan, et võibolla peale arvuti esipaneeli juhtmete ühendamist, panin midagi valesti ja võimalik, et läks lühisesse ja rikkus emaplaadi ära, ning seepärast häält polegi. Võibolla tuleks uus helikaart osta? Muidu mul helikaart integreeritud emaplaadi sisse.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tõmmanud midagi, kõik on õiged, mitu korda üleproovitud. Isegi linuxi operatsioonsüsteemi proovinud.

 

Ise arvan, et võibolla peale arvuti esipaneeli juhtmete ühendamist, panin midagi valesti ja võimalik, et läks lühisesse ja rikkus emaplaadi ära, ning seepärast häält polegi. Võibolla tuleks uus helikaart osta? Muidu mul helikaart integreeritud emaplaadi sisse.

 

Kui driverites kindel oled, et korras on siis sul emaplaat arvatavasti õhtal,Kuid ei ole sellest katseksitus meetodist.Kuna tean paljusi inimesi kes panevad endal nii juhtmed paika,kaasa arvatud ka mina.Teiseks need juhtmed pole absoluutselt.seotud su heliga:d

Üks varjant on ,et otsi helikaart omale, ja katseta,Mul vist üks isegi kusagil vedeleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No maeitea, võta ühendust minuga msni teel: [email:g0b364gm]marko131@hotmail.com[/email:g0b364gm]

 

Edit:// Ja muideks esipaneelis tulevad ka audio ja mikrofoni juhtmed. Mis lähevad emaplaadile.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tervist, arvutiga on siis siuke probleem, et häält ei ole.

 

Marxx,

 

Kahtlane värk jah, pole varem kuulnudki, et arvuti töötab aga yhtegi häält ei tule ega mürinat või mõtlesid muusikat? Ei tea, mul teevad küll kõlarid või klapid seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ühesõnaga, bios teeb piuksu. Aga muidu kui nagu arvuti on töövalmis siis, ühtegi heli ei tule. Kõik on olemas peale hääle.

 

Ma õhtul vaatan kas mul see kaart alles, testin ära siis võin mingi väikse summa eest sulle maha parseldada selle:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga minul on selline probleem ...

 

Kasutan kõrvaklappe, ja kui tahan mingit videot kuulata siis on nii vaikne, et juba tegelikult hääl põhjas (100%).

Jällegi kui võtan kõrvakad ära töötab hästi. Nüüd ongi küsimus milles on viga? Kusjuures ta mul näitas TeamSpeak 3 mes, et Realtek Audio HD On vigastatud

( punane kriips oli peal) Ja kui tahtsin rääkida ei saanud -- põhimõtteliselt arvuti ei saaks ju aru, et mikker on puru.

 

Selline probleem siis, ootan kõiki asjalike vastuseid ja soovitusi.

Tänades Rainar.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga minul on selline probleem ...

 

Kasutan kõrvaklappe, ja kui tahan mingit videot kuulata siis on nii vaikne, et juba tegelikult hääl põhjas (100%).

Jällegi kui võtan kõrvakad ära töötab hästi. Nüüd ongi küsimus milles on viga? Kusjuures ta mul näitas TeamSpeak 3 mes, et Realtek Audio HD On vigastatud

( punane kriips oli peal) Ja kui tahtsin rääkida ei saanud -- põhimõtteliselt arvuti ei saaks ju aru, et mikker on puru.

 

Selline probleem siis, ootan kõiki asjalike vastuseid ja soovitusi.

Tänades Rainar.

 

 

arvuti saab väga hästi aru kui midagi viga on.

ühenda juhe emaplaadilt lahti ja pane backpin paika, saad vähemalt tagant hääle kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul üks sõber hankis välja, et mul peaks olema selline driver - ALC888 Realtek

-----

Loen teisi kommentaare, üks ütles et Realtek ei toeta USB kaabeldust, et unusta üldse ära ja sinna läheb lihtsalt vastavat helikaarti vaja... no ma siis ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ei tea tõest. Lasen praegu uut driverit peale eks näis mis saab - postitan vastuse.

 

---------- Post added 15-03-11 at 18:09 ----------

 

Ühel päeval hakkas heli nagu "lainetama" nüüd arvuti teeb nagu "telefonikutsumise" häält siis kui mingi tähtis asi NT: Driver on peale installitud või siis kui ühendan USB.

 

---------- Post added 15-03-11 at 18:51 ----------

 

Tegin testi ja ei lükanud USB-d eriti sisse ja oh üllatust hakkasin häält kuulma kõvasti (aga ainult siis kui pool sees, väljas) nii ei lähe, aga nüüd on põhjus umbes teada mingi asi annab seespoolt talle lühist, selline on minu arvamus.

 

-----------------------------------------

 

Uus driver ei töödanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.