Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kaelakee.

Küsimus

Heiii, selline asi siis, et tüdrukul tuleb sünnipäev ja siis ma tahaks talle kinkida kaelakeed. Et siis see oleks selline et nagu poolik süda ja siis nagu teine pool jääks mulle vms.

 

Ja probleem oleks siis selles, et kus ma sellist asja tartus leida võin? Oskab keegi aidata, soovitada poodi kus müügil niimodi vms . Oleksin väga tänulik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Kingi ikka midagi originaalsemat. Lihtsalt annan nõu ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Kingi ikka midagi originaalsemat. Lihtsalt annan nõu ;)

 

nö tegelt see tema asju ja kui ta tahab sellist `südamega kaelakeed´ kinkida siis kinkigu äkki mingi inimene myyb :O


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kingi ikka midagi originaalsemat. Lihtsalt annan nõu ;)

 

See ongi väga originaalne ja hea kink, sul peaksid originaalsemad mõtted olema, lihtsalt annan nõu ;)

 

// Olen kuulnud, et kuskil raekoja platsil on mingi pood, kus müüakse sõrmuseid, kaelakeesi ja igasugu ehteid , täpsemalt ei tea aga küsi selle kohta sõpradelt, ehk neil tuleb meelde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Siin vahvlis on üldse mõttetu midagi küsida. Mingi mõttetu spämm tuleb lihtsalt vastu, midagi tarka küll ei vastata.

Aga proovi ehetepoed nii läbi käia kui võimalik. Elaksid Pärnus, oskaksin ma sind paremini aidata.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kui ise ikka ei tule ideele, mida tüdrukule kinkida, on asi perses.

aga seda juhtub. endalgu juthunud ..

 

aga muide, tead mis on veel südantsoojendavam tüdruku jaoks, kui ehted ? ...

See, kui sa ise teed talle midagi, mis iganes nagu .. või siis näiteks umm lase pilt " teist " välja ilmutada, lase ära raamida, raamile kena graveering sisse ja go ? a noh muidugi ma ei tea ju kui vanad te olete ja kui tõsine suhe teil " tüdrukuga " on .. niiet täpsemalt ei hakka pläkutama.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.