Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Abi palun

Küsimus

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
puhasta ventikad tolmust ära :D ma olen enam kui kindel, et nii kui arvut natukenegi aktiivselt tööle hakkab, jääb su videol / prosel õhust puudus ja ta minestab .

 

Ühekorra olen lasknud tolmuimejaga :D:D , aga mõnda mängu mängides läheb arvuti ikka mõne aja pärast kinni :wa::wa:

Kuid niisama olles töötab arvuti ilusti :):)

 

---------- Postitused liidetud 12:08 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:05 ----------

 

Viirustest see pole, tõmba ccleaner endale,tee disk cleanupi ja tee ka defragment enda arvutile

 

Ei tea kas oskan , ei ole mingi eriline IT'e mees ka . Äkki rikun ära midagi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mul oli sama mure .. nt. san andreast sai kuni 5 min mängida ja siis vsjo .

Minul endal oli ventikas katki, vahetasin ära, nüüd perfekto, su videokaart kuumeneb üle . Või on emaplaat läbi, endal vahetasin ka tolle ära.

GL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ühekorra olen lasknud tolmuimejaga :D:D , aga mõnda mängu mängides läheb arvuti ikka mõne aja pärast kinni :wa::wa:

Kuid niisama olles töötab arvuti ilusti :):)

 

Ma olen 99% kindel et sul protsessori jahutaja ja radikas on tolmu täis lihtsalt.

 

Jahutaja lihtsalt ei jõua tolmu tõttu protsessorit ära jahutada, ning teatud kraadide juures läheb su arvuti ise kinni et vältida ülekuumenemist.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ühekorra olen lasknud tolmuimejaga :D:D , aga mõnda mängu mängides läheb arvuti ikka mõne aja pärast kinni :wa::wa:

Kuid niisama olles töötab arvuti ilusti :):)

 

---------- Postitused liidetud 12:08 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:05 ----------

 

 

Ei tea kas oskan , ei ole mingi eriline IT'e mees ka . Äkki rikun ära midagi :D

 

http://WWW.CCLEANER.COM sealt tõmbad selle... siis installid ja peale seda võta sealt " Puhasta " ja alla paremasse nurka tulebki nupp , ok vms..

 

Cleanupi tee nii : ava oma pc , seal peaks sul olema Local Disk , vajuta parema klõpsuga peale ja tulebki kohe ette Disk Cleanup ..

Sealtsamast võta ülevalt " Tools " Ja defragment now siis tuleb tabel ette ja vajuta defragment

 

 

// aga samas.. tal võib register ka perses olla


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

PROTSESSORI RADIKAS JA KUULER TOLMU TÄIS LIHTSALT...ma võin oma mu**i panti anda selle peale!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Puhasta radikad, cooler ja toiteploki tiivik (kui on) suruõhuga või tolmuimejaga ära ja paremaks jahutuseks hoia kastil kaas maas :). Siis läheb küll kiiremini tolmuseks, aga koos kaanega on jahutus sitem.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.