Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Annan ära .

Soovitatud postitused

VIP

Wazzup, see mida sa räägid, on täiesti seosetu ila. Näiteks Mati antud juhul andis kasutaja ära lootes, et uus omanik teeb kasutaja p2p ning teeb stats & panga up ning tõmbab tagasi?M arendas seda kasutajat, raiskas oma aega ning siis võeti kasutaja tagasi. Nii need asjad ikka ei käi, scam is scam. Toome näiteks Steam konto.

 

Algne omanik annab oma steami ära, kus on peal Cs 1.6, kuna tal kadus igasugune isu mängida csi. Ta loosib selle kasutaja välja. Uus omanik on oma steami üle õnnelik ning nädal kahe pärast ostab ta sinna mõne mängu juurde(NT: Call of duty/CS: S/GTA jne.). Algne omanik vaatab, mis kasutajaga on toimunud ning näeb, et kasutajale on peale ostetud uued mängud ning võtab steami tagasi. See on ka ainult pixel. Wazzup, sul on täiesti vale arusaam sellest asjast.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loom , Üks asi on lootmine teine asi on Reaalsus. Reaalselt on asjad hoopis teistmoodi.

 

Aga kus sina tead, et ta just selle asja pärast ära ei andnud, et tema eest seda arendataks?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui mina annaks kasutaja ära, kuna ei ole soovi mängida siis ma võtaks kah kasutaja tagasi, kui tuleks isu pelada. Kui kasutaja tagasi võetakse ei ole Teisel inimesel suurt kahju kuna ta ei pidanud kasutaja eest maksma Sentigi. Saaksin aru kui ta nt müüs kasutaja sulle 1kr ees maha . siis oleks Asjal hoopis teine jume.

 

See on minu seisukoht. Ja las see mulle jäädagi. Igal ühel võib olla asjast oma arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui mina annaks kasutaja ära, kuna ei ole soovi mängida siis ma võtaks kah kasutaja tagasi, kui tuleks isu pelada. Kui kasutaja tagasi võetakse ei ole Teisel inimesel suurt kahju kuna ta ei pidanud kasutaja eest maksma Sentigi. Saaksin aru kui ta nt müüs kasutaja sulle 1kr ees maha . siis oleks Asjal hoopis teine jume.

 

See on minu seisukoht. Ja las see mulle jäädagi. Igal ühel võib olla asjast oma arvamus.

Saa sellest aru, et näiteks sa annad ära combat 3, wc 99 acci ära. Uus omanik teeb fish ja cook ka 99 ning sa tõmbad tagasi, on see scam. Sa vaatad asja valest vaatenurgast. Proovi sellesse jamasse rohkem süvenduda ning teisest nurgast seda vaadata.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
68 pakun .

 

Mine käi silmaarsti juures ära .


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.