Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Annan ära .

Soovitatud postitused

VIP
Ei hakka ütlema hetkel kes võitis või kas siin on üldse õiget vastust, 00:01 postitan siia kes sai õige nr ja pmin talle kasutaja informatsiooni.

 

Võiksid pidada oma sõna ka eks

 

Mul juba pakutud, 39


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Wtf mai saa aru, koguaeg võidan ma sellise asjaga acce, et 1-100 nreid, see mitmes kord juba, panen 1 numbri ja olemas :D

mai saa aru no

 

Ma arvan, et me peaksime ban panema sulle :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See lil Mati (kelle loosi ma võitsin), võttis kah kasutaja tagasi.

 

Tee teema, saab bani. Pixma sai ka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lil mati ei ole scammer.. Krt te ajate siin.. Tasuta acc = kindel recover ja selle eest ban ei tohiks anda kuna See kes acci nn "võitis" ei maksnud selle eest sentigi. Asi on nii et kui keegi näiteks ostab kasutaja ja siis võetakse tagasi siis võib Ban, aga kui see kasutaja on tasuta saadud siis äärge lootkegi midagi enamat. See Ban Süsteem on siin foorumis Fail.

 

Tehke ikka nii et loositud acc, mille tagasi võetakse = no Ban.

Acc mille eest on makstud / ostetud acc = Ban.

 

Selline on minu arvamus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Wazzup, seekord ma Sinuga nõustuda küll ei saa. Sinu jutu kohaselt on põhimõte sama, et kui võidan endale auto, siis näiteks kuu, või hoopiski aasta pärast tuleb loteriikorraldaja minu juurde ja võtab antud auto tagasi, nagu see kuuluks temale. Kas pole nii?

Minu arvates on Pixma-le ban täiesti õigustatud ja arusaadav, sest antud kasutaja võitja raiskas omaenda aega ja viitsimist kasutaja heaks ja minu arvates kasutaja tagasivõtmine peaksgi olema igati karistatav, vähemalt baniga.


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Co.... Üks asi on Päris elus asja võitmine,ning teine on Mingi interneti Mängu kasutaja võitmine. Need on 2 Erinevat asja.

Ja kas jutt käis auto võitmisest. ? Mis kergelt tulnud see kergelt Lännu. Pixel ei ole IRL. Irl ON IRL ja PIXEL ON PIXEL. Nägi ta vaeva et seda kasutajat võita.. Ei . Ta lihtsalt postitas 1 nr see võtab aega max 5 sec. Ja kui sa võidad loteriiga auto siis sa oled selle eest juba midagi maksnud. Või väidad et loterii pilet ei maksa midagi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellesmõttes on sul jep õigus, kuid siiski minu arvates on taunitav, et kui midagi loosid ning pärast selle endale tagasi tõmbad, vähemalt mind on nii kasvatatud, et see tundub vale.


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma sain ka loosiga pure kunagi, vend sai foorumist banned ja tõmbas siis acci ka tagasi ofc


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.