Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Micro SD 4 GB mure, Nokia 5230.

Küsimus

Mul on nokia 5230 telefon, sain pool aastat tagasi omale micro sd 4 gb m2lukaarti.

Nüüd panin arvutisse selle taha et laule peale lasta aga siis tuli et disk drive F: is not formatted - do you want to format now, panin yes ja siis ei pannud start format panin "x" kinni akna. ja siis nüüd tõmbas tühjaks ja mobla ka 2ra ei tunne seda, aga kui panen massimälu vms siis tuleb tühi kaust....

Keegi aitaks kuda korda saada ,mul usb juhet pole enam

on microSD adapter ja netipulk kus on microSD auk/teisel arvutil bluetooth(aga see paneb mobla m2lule atm)

 

---------- Postitused liidetud 23-10-10 15:30 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22-10-10 20:06 ----------

 

help

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Mul oli kunagi samalaadne asi mälupulgaga, tuli ka minuarust see sama kiri ette ja tegin formati ja enam ei tundnud ära/ei saanud faile peale panna ja siiamaani seisab. :) Uurisin igaltpoolt googlest ka, õpetusi oli palju, aga ükski ei aitanud. :S


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ee, vigaselt formaaditud see, FAT32 ja quick format, vajadusel kasuta mingit formaatimise programmi, ja minuteada peaks telefon uued failid sinna tegema, kaustad jne, pead ei anna, pole kunagi enda 5800XM mälukaarti formaatinud, kuid 99% kindel, et telefon loob uued kaustad.

 

Mälupulgaga enamvähem sama lugu, kui ülesse ei leia siis asi teine..


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

See mälukaart käib ühe asja sisse enne kui arvutisse paned, ja selle peal on üks väikene lock lüliti.

Kui lock on peal siis viskab selle "drive F: is not formatted" ette ja kui lock on maas siis saab edukalt kõike teha.

 

Vähemalt mul oli nii...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.