Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Ostsin authi .

Küsimus

Nii ostsin Graffitilt wc authi kuupäevaga 19-09-10 , ja täna selgus et ta ei ole selle authi esimene omanik, kuigi väitis et on . Ma tahtsin täna seda authi edasi müüa , aga tuleb välja et ostjal on juba täpselt sama auth olemas . Ostja oli siit foorumist ghost wulex , kes väitis , et tal on see auth olemas ja et sai selle vahetades kasutajaga allarallar .

 

Algul saatis mulle ghost raha ära authi eest ja siis andsin authi ja ta ütles et tal olemas , mina saadsin raha tagasi , aga ma ootan nüüd graffitilt raha tagasi valetamise eest .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Jah täpselt nii.

Lisan siis v2ikse jutu.

Täna hommikul vahetasin allarallariga authi...

Sain talt siis selle wc authi ja tema oma authi.

Peale seda tahtsin hoopsiki teist wc authi.

Leidsin isiku, kes omab seda.Kui sain authi k2tte, siis

authi kood oli t2pselt see, mis ma sain ennem allarallarilt.

 

Isik, kellega ma vahetasin v2itis, et tema on 2omanik ja ta ostis selle Raxil1121...lt.

 

Soovin probleemile vastust.

!Ghost wulex.


76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kus on tõestused, et sul oli se auth olemas? Äkki mingi kokkummäng teil..? Tõesta ära, et sul oli se olemas.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kus on tõestust, et ma ytlesin, et ma esimene omanik?

 

See auth oli kaua mingi yle kuu aja tagasi tasuta authide seas ja kasutasin seda ja see polnud mingi 1 kuu failed saanud ja siis kysis tajo kas mul pole authe, ytlesin mis mul on ja siis ta soovis mult woodcutting auth osta ja ostiski ja milles mina süüdi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.