Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Real McCoy @ Total up!

Kas minna PRAYER 99 ?  

64 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas minna PRAYER 99 ?



Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Haha. See minu päevik on täielik komöödia. Mingid taunarid siin viskavad kildu ja värki. Tegelen slayeriga, niiet ole mureta. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mu ema küll pole kõige normaalsem isik aga hoor poloe ta kohe kindlasti, niiet stfu krants.

mis kuradi " kuna tahab " ? slayer peaks sellise cmb peale olema vähemalt 85 ? lihtsalt KOLE on vaadata, kui mängu mõnusaim skill on lowim kui huj teab mis. Niiet ausalt, kallis üleerutujast friik. ole tasa

 

Näita reegleid, kus on öeldud, et tema combati kohta peaks slay vähemalt 85 olema.

Kui neid pole siis ole parem vait.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mu ema küll pole kõige normaalsem isik aga hoor poloe ta kohe kindlasti, niiet stfu krants.

mis kuradi " kuna tahab " ? slayer peaks sellise cmb peale olema vähemalt 85 ? lihtsalt KOLE on vaadata, kui mängu mõnusaim skill on lowim kui huj teab mis. Niiet ausalt, kallis üleerutujast friik. ole tasa

 

Aga minu jaoks on kohe väga kole sinu idiootseid postitusi vaadata..ja see mõte, et sinu jaoks on ilus slayer 85 paneb kah mõtlema, et on sul seal ikka kõik korras...slayer 99 peale läheb kohe lahti?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga minu jaoks on kohe väga kole sinu idiootseid postitusi vaadata..ja see mõte, et sinu jaoks on ilus slayer 85 paneb kah mõtlema, et on sul seal ikka kõik korras...slayer 99 peale läheb kohe lahti?

No türa mis ma räägin , See vend vingub iga asja peale .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Näita reegleid, kus on öeldud, et tema combati kohta peaks slay vähemalt 85 olema.

Kui neid pole siis ole parem vait.

 

See on täpselt sama, et näita mulle palun reeglit, mis käseb teretada endast vanemaid tuttavaid ? Reeglit pole. Maailmas on faking nii nii palju kirjapanemata reegleid mida lihtsalt järgitakse. Ja see on ofc naljakas, et need virisejad siis or whatever on ise 100% accbuyerid ega jaga mingit matsu.

ja PS ukraina .. vahet pole, kust ilu otsida .. elus peab kõik ilus olema ;)

 

a ja muidu .. custom, ega ma ei mõtle midagi pahapärast :D lihtsalt .. andsin sovituse, et lase no slay up :) ..


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vähemalt oskab kirjutada õieti mitte nii:

HEI TSAU .

JOU MIS TEED ?

TERE MINA OLEN KIRJAOSKAMATU IDIOOT NIMEGA MATI !

 

Srsly?

 

Wow .. See sõna on "Õigesti" ..

 

//Kasutaja muidu ilus ;)


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Haha. See minu päevik on täielik komöödia. Mingid taunarid siin viskavad kildu ja värki. Tegelen slayeriga, niiet ole mureta. :)

 

Hull mõttega , ära treeni kasutajat teiste soovituste järgi , vaid oma maitse järgi , tee seda mida meeldib , ka mulle ei meeldi slayer ja minu arust on see täiesti igav , ja mõtetu .

Aja parem midagi 99 , näiteks prayer tee 99 ära või siis mingi selline skill mis sulle meeldib , ära pane tähele neid kadedaid , kes mõlisevad jms ,

 

Edit/

Võiksid total ajada mingi 2000+


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Täna siis alustan PRAYER 99 teekonda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui see just on sinu soov :D

edu siis


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te türa jälle inisete ?

Tal raha nagu ratsahobuse sitta , see 115m ees või taga , kunagi peab selle kultuse nagunii ära tegema kui maxed tahab olla , ning alati saab raha juurde teha , aind viriseks ja vinguks .

 

Edu prayga , 8p


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida te türa jälle inisete ?

Tal raha nagu ratsahobuse sitta , see 115m ees või taga , kunagi peab selle kultuse nagunii ära tegema kui maxed tahab olla , ning alati saab raha juurde teha , aind viriseks ja vinguks .

 

Edu prayga , 8p

 

Kes siin vingunud on?

Muidugi tee 99 ära, aga hoolitse ikka, et raha juurde ka tuleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Hetkel raha on ja võib lubada. Nagunii kunagi vaja see 110m kulutada. Teen kohe ära, nii lihtsam.

 

---------- Postitused liidetud 22:47 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:17 ----------

 

9qwuop.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siin teemas kuluks Moderaatori käsi ära.

 

Teema kohast:

Edu Prayeriga, mulle isiklikult ei meeldi üldse Prayer Skillcape(T). Peale Prayerit kanna ikka Mining 99 cape edasi. ;)

Uuenda panga pilti ka, uudishimu mis pangas toimub. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kohe on pray 98 !

6og45c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Täna õhtul siis PRAYER 99 , kes tahab, siis võib tulla mingi 23 ajal gratzima :)

242vml4.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.