Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

125cc Pocketbike PROJE

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Tuli eile siis selline mõte, et ehitada pocketile 125cc ducari mootor peale. Kuna mul Pocketi raam ja mootor olemas, siis hakkasin täna juba ehitama.

 

Täna sai siis raam pooleks lõigatud, vana mootorikinnitus küljest ära. Raami ehitan pikemask ja kõrgemaks, taha tuleb ka vast pikem kiige ja siis amort. Ette tuleb rollu esihark :D

 

Pilt009.jpg

Pilt006.jpg

Pilt010.jpg

Pilt011.jpg

Pilt012.jpg

Pilt013.jpg

Pilt014.jpg

 

Lõikuma ja viivimstlema peab veel sitaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gl&Hf:)

Ei, tglt sa mingi 13? ja tegeled sellise asjaga?

 

Täiesti yksi teed või ikka mingi isaga vms kellegagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kust mootori said?

 

olen suht võhik, aga mingile teisele raamile see ei lähe peale?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

olen suht võhik, aga mingile teisele raamile see ei lähe peale?

 

Ega ta naljapärast seda raami ei lõika.

 

Muidu edu projektiga.. lisa siis pilte ka vahepeal :)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mootor istub pitidele, atm monkyle, atm sm'ile, ja suurematel 4t pocketbikedele ka vist.

Mootori ostsin kevadel sm'iule. aga nüüd vahetasin sm' 50cc mootoriga piti vastu ja see jäi alles.

Varsti saate paar pilti.

 

See on sul siduriga või poolautomaat ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siduriga.

 

kes sulle putru pakkus


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Siduriga jah. Poolautomaat oleks jama võiks lihtsalt automaat olla. :D Rollu esiharki ei tule.

Asi siis nii kaugel, et raami pikkus ja värk on teada. Nüüd tuleb karprauda osta ja siis keevitama :D

 

Pilt004.jpg

Pilt015.jpg

ALumised mootori kinnitused pmst valmis, aga ma vist lõikan 2 sellist lippi juurda ja panen risi ka külge, et tugevam jääks nagu.

 

Andke komentaare ka siis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kohe tore on vaadata, et sinu vanuses inimesel on sellised huvid ja selline pealehakkamine, enamik 14 aastaseid treenivad läbi neti oma muskleid, sina aga ehitad pocketit, väga super, toetan sind 100%.


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kus tuli järsku komentaare. Mu tehnika huvid said aluse 4aastasena, kui sian auto rooli taha. :D Siis kuskil 9-selt sain ma oma eismese auto ja kuni 12-13 aastaseni tegelesin ianult autodega, mingi 6-7 autot käi släbi. siis sian sm, aaaa, 7 aastasena oli stella mul veel, mille raam siiani alles. :D Ja nüüd on pit, ja tahan siis midagi ise ehitada. Kui raha saaks hakkaks vaikselt bagi ehitama, aga selleks oleks vaja 10 tuhat kuskil saada, et üks vw buss osta. Aga seda raha pole mul kuskilt võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kus tuli järsku komentaare. Mu tehnika huvid said aluse 4aastasena, kui sian auto rooli taha. :D Siis kuskil 9-selt sain ma oma eismese auto ja kuni 12-13 aastaseni tegelesin ianult autodega, mingi 6-7 autot käi släbi. siis sian sm, aaaa, 7 aastasena oli stella mul veel, mille raam siiani alles. :D Ja nüüd on pit, ja tahan siis midagi ise ehitada. Kui raha saaks hakkaks vaikselt bagi ehitama, aga selleks oleks vaja 10 tuhat kuskil saada, et üks vw buss osta. Aga seda raha pole mul kuskilt võtta.

mis sa bussiga peale hakkad ? ..

me väiksena ntks panime maal kuttidega 01 mootori bagiraamipeale ja minek oli sääne - määäne :P

+ sai lapsena igast " karte " kokku pandud .. ofc truspa mootoritega :D mingi 14 aastasena tegime mingi asja jupiteri mootoriga ka, aga sellega oleks üks tüüp napilt surma saanud niiet jo :D


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.