Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tasuta RANGED 99 tanki väljaloos KUI! :

Soovitatud postitused

kui saaks oma vana vahvli acci tagasi ^^

vaatasin oma kasutajate notepad faili, ns logisin sisse ja leidsin ranged tanki, str ja att suht suured, aga arvan et see pole eriline näitaja :D

http://www.vahvel.net/showthread.php?62282-H%C4%C4LETUS-Kas-anname-Revole-ta-vana-konto-tagasi

viimane logimine oli 800 päeva tagasi.

rece, midagi peal pole, ainult email, selle saate ise eemaltada.

kirjutage siia kes tahab. ja miks.

 

ACC ON 100000% botted. apsoluutselt kõik on botted v.a dung, mis proovisin ise teha, ja questid.

pilt siin :

ghjgj.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovin, kuna pole enam kaua rs-i mänginud. Mõtlesin, et teen kerge comebacki!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti vittus kui hale sa oled. Hakkad veel inimesi ära ka ostma . Saad aru, sa oled selline türakott, et sa ei saa enda kasutajat tagasi. Lepi sellega.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole suhteliselt kauaaega mänginud runescapet, pole accounti üks on aga see skiller wc30 jne:D algeline, tahaks mingi tankeriga pvps käia

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga kuidas ta ostab.. ma panin enne talle jah kui ma seda teemat nägin.. sa tuled hakkad paukuma.. sa ole lihtsalt kuss.. keegi ei taha sinu arvamust kuulda

 

Poe vähem, sa ei saa seda kasutajat nikuinii. iSegi kui saad, laseb ta sul sellega paar päeva mängida ja võtab tagasi.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Poe vähem, sa ei saa seda kasutajat nikuinii. iSegi kui saad, laseb ta sul sellega paar päeva mängida ja võtab tagasi.

 

sa mingi kohalik parm, mine pane endale säästukanget edasi sisse ja tule vahvlisse trollima, mingeid salakaid ei ole 800 päeva jooksul peal olnud,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Las ta saab RevoDeadi tagasi , lihtsalt maksku see kinni mis ta ära on scamminud .. aka mingi 10k ? 5k ? 50k ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
BULLLL SHIT.

 

Hale vend, üritad inimesi ära osta as i can see..

 

Seda enam ei peaks keegi sulle seda kasutajat unbanima[Revodead]

 

poo ennast kasvõi üles nüüd kui tahad mind ei nussi! :D

Anyways minupärast võite selle teema kustutada / lockida, mis iganes teha, võite perse ka pista endale selle, mul jumala pohhui, ja teile vahvli trollidele, "imelik" eesotsas, SUURED SUURED TÄNUD et nokkisite mu kallal, nussisite mulle näkku, läksin justsama kööki tegin ühe Gold Marlboro Tourch'i ja mõtlesin endamisi et mismõte on runescapet mängida, see waste of time, lähen parem sõpradega välja, naudime ilma / õllet, seda võiksite isegi teie teha / kui olete täisealised, igastahes edu teile vahvlis, mina enam nii tihe külaline / liige, kutsuge kuidas tahate, ei ole. vähemalt ma tunnen seda et mul on nüüd sellest mängimisest pohhui, veedan aega sõpradega koos, ja hakkan tüdrukule rohkem tähelepanu pöörama,

 

Päikest ! Revo,

 

ja see ranged tank :

ma ei tahtnud kedagi osta, see oli niiöelda eventi eest. aga pohhui, user / pass siin :

Username : vd8 jr

Password : endofstory

loodan et kes selle acci saab, hoiab seda hästi ja ei hakka tegema lollusi nagu mina minevikus tegin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

heh.. vabsee joppamine.. mina sain:P

 

aga muidu mis siin ikka.. kusjuures ega alaealiste rõõmud pole üldse toredad.. onju revo:D ega minagi muidu ei mängi ega midagi.. aga vahel päris hea lapsepõlve meenutada selle mänguga:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
poo ennast kasvõi üles nüüd kui tahad mind ei nussi! :D

Anyways minupärast võite selle teema kustutada / lockida, mis iganes teha, võite perse ka pista endale selle, mul jumala pohhui, ja teile vahvli trollidele, "imelik" eesotsas, SUURED SUURED TÄNUD et nokkisite mu kallal, nussisite mulle näkku, läksin justsama kööki tegin ühe Gold Marlboro Tourch'i ja mõtlesin endamisi et mismõte on runescapet mängida, see waste of time, lähen parem sõpradega välja, naudime ilma / õllet, seda võiksite isegi teie teha / kui olete täisealised, igastahes edu teile vahvlis, mina enam nii tihe külaline / liige, kutsuge kuidas tahate, ei ole. vähemalt ma tunnen seda et mul on nüüd sellest mängimisest pohhui, veedan aega sõpradega koos, ja hakkan tüdrukule rohkem tähelepanu pöörama,

 

Päikest ! Revo,

 

ja see ranged tank :

ma ei tahtnud kedagi osta, see oli niiöelda eventi eest. aga pohhui, user / pass siin :

Username : vd8 jr

Password : endofstory

loodan et kes selle acci saab, hoiab seda hästi ja ei hakka tegema lollusi nagu mina minevikus tegin.

 

Said pudeli lahjat alkoholi kätte ja juba jutt jookseb.

Mis sa arvad millest kogu see nokkimine alguse sai?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
poo ennast kasvõi üles nüüd kui tahad mind ei nussi! :D

Anyways minupärast võite selle teema kustutada / lockida, mis iganes teha, võite perse ka pista endale selle, mul jumala pohhui, ja teile vahvli trollidele, "imelik" eesotsas, SUURED SUURED TÄNUD et nokkisite mu kallal, nussisite mulle näkku, läksin justsama kööki tegin ühe Gold Marlboro Tourch'i ja mõtlesin endamisi et mismõte on runescapet mängida, see waste of time, lähen parem sõpradega välja, naudime ilma / õllet, seda võiksite isegi teie teha / kui olete täisealised, igastahes edu teile vahvlis, mina enam nii tihe külaline / liige, kutsuge kuidas tahate, ei ole. vähemalt ma tunnen seda et mul on nüüd sellest mängimisest pohhui, veedan aega sõpradega koos, ja hakkan tüdrukule rohkem tähelepanu pöörama,

 

Päikest ! Revo,

 

ja see ranged tank :

ma ei tahtnud kedagi osta, see oli niiöelda eventi eest. aga pohhui, user / pass siin :

Username : vd8 jr

Password : endofstory

loodan et kes selle acci saab, hoiab seda hästi ja ei hakka tegema lollusi nagu mina minevikus tegin.

Oled kõva kui teed suitsu ja jood õlut?


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

osalen


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.