Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

hi & goodbye

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

O, tore, et isegi siit on lugejaid :)

olen asjad nii kavandanud, et iga öö kirjutan kokku midagi.. ja no .. täpsusta sõnade asja :D mul on atm inspiratsioonist väga puudus -.-

 

JA BTW, FOLLOW ! :)


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hull feimar oled küll oma blogiga - 25 followeri või midagi . Imo suht mõttetu , ainult enam-vähem normal on mõni naljakas koht ja su see productioni osa. Kuigi see hardstyle värk on küll veits... No kuidas nüüd öelda , pole minu rida, ei ole mingit respecti hardstyle vastu. Lisaks loomulikult ma ei tea kuidas on su naissoost lugejatega, aga minule ei paku mingit pinget kui sa räägid oma blogis "äää helistasin musile , soovisin head ööd" . Absoluutselt igas postituses on fraas : "helistasin musile" või siis "musi helistas" . Saan aru kui oleksid veits homo ja räägiksid nii ... Aga sain aru et su musiks on ikkagi tüdruk, so cut the crap please. ^^


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hull feimar oled küll oma blogiga - 25 followeri või midagi . Imo suht mõttetu , ainult enam-vähem normal on mõni naljakas koht ja su see productioni osa. Kuigi see hardstyle värk on küll veits... No kuidas nüüd öelda , pole minu rida, ei ole mingit respecti hardstyle vastu. Lisaks loomulikult ma ei tea kuidas on su naissoost lugejatega, aga minule ei paku mingit pinget kui sa räägid oma blogis "äää helistasin musile , soovisin head ööd" . Absoluutselt igas postituses on fraas : "helistasin musile" või siis "musi helistas" . Saan aru kui oleksid veits homo ja räägiksid nii ... Aga sain aru et su musiks on ikkagi tüdruk, so cut the crap please. ^^

Tore on esimest korda neg tagasi sidet saada (: Mis puutub muusika kohapeale siis see on ju aksepteeritav sellessuhtes, et uhm, stiilid ongi erinevad :D usu mind, mul endal pole ka millegi muu vastu austust. ja kuidas öelda .. no ma kirjutan nii nagu on, uknow :D ma olengi nii mõttetu inimene vaata. midagi muud ei toimu elus, kui seal kirjas. niiet kõik tuleb detailselt ära kriipsida. ja faking naissoost lugejaid on arvatavasti rohkem, kui mees :/


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.