Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Üleskutse vahvli 'lasteaiale'

Soovitatud postitused

kuna ma vasakule mõtlesin? aind revo mõtleb siin vasakule ja ajab iga lehekülg sama jura, et siimu friend listi saada.

 

teie jutu järgi siin vahvlis on kõigil 2 meetrised peenised (v.a mõned kes on normaalsed ja täiskasvanud, võinoh kui ei ole täiskasvanud siis te vähemalt käitute vastavalt. ), ja naisi pannud rohkem kui siin eestis neid ültse kokku, türa mõelge ka mida vittu te suust välja ajate enne kui tulete siia midagi kirjutama. nahhui kasvage suureks, kui keegi on minevikus vigu teinud, ei ole vaja seda 10 aastat ninaalla hõõruda, türa inimesed muutuvad, aga teie nagu näha ei muutu mitte kunagi, jääte samasugusteks luuseriteks nagu te kõikaeg olnud olete.

väga tänan tähelepanu eest. loodan et juhtkond võtab nende nn 'spammeritega' midagi ette.

mul suva, võin banni saada, ainus mida ma tahan siin teha on see et tahan iga kuu pinni osta 'dumpy'lt' või kellegilt teiselt kes on legit, ja oma mõne sõbra päevikut vaadata,

 

~peace R.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht õige ka tegelikult. Ega see, et tema oli kord scammer, ei tähenda, et ta selleks jääbki. Paljud tillid lasevad kellegi üle, saavad banni , siis kohe uut kasutajat vorpima ning kedagi üle laskma. Ptsi nagu näha pole Revo juba kuu aega kedagi üle lasknud. Ning varasemalt, sai ka banne minu teada selle eest, et lihtsalt omas kasutajat siin vahvlis ja selle eest, et on Revo.

No okei sõnavara ja -valikut sa peaksid küll muutma, mis need vitud, munnid, türad ikka aitavad , mitte midagi. Jää rahulikuks.

Siin kommuunis on palju teisi lohhe, nendega tuleks ette võtta midagi. Just see nn. lasteaed.

Kõik on siukesed elumehed, et paha hakkab .

Raudselt nüüd arvatavasti mulle tuleb ka mingi hull vastukaja, et julgesin siin midagi öelda.

Aga tatid minge arenege ja tulge mähkmetest välja ja siis räägime edasi.

Las see tüüp ka nokitseb siin oma asja, ei pea igat liigutust/käikku kommenteerima,

Saage aru pc ei ole life !

 

Thanks.

-Yep.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suht õige ka tegelikult. Ega see, et tema oli kord scammer, ei tähenda, et ta selleks jääbki. Paljud tillid lasevad kellegi üle, saavad banni , siis kohe uut kasutajat vorpima ning kedagi üle laskma. Ptsi nagu näha pole Revo juba kuu aega kedagi üle lasknud. Ning varasemalt, sai ka banne minu teada selle eest, et lihtsalt omas kasutajat siin vahvlis ja selle eest, et on Revo.

No okei sõnavara ja -valikut sa peaksid küll muutma, mis need vitud, munnid, türad ikka aitavad , mitte midagi. Jää rahulikuks.

Siin kommuunis on palju teisi lohhe, nendega tuleks ette võtta midagi. Just see nn. lasteaed.

Kõik on siukesed elumehed, et paha hakkab .

Raudselt nüüd arvatavasti mulle tuleb ka mingi hull vastukaja, et julgesin siin midagi öelda.

Aga tatid minge arenege ja tulge mähkmetest välja ja siis räägime edasi.

Las see tüüp ka nokitseb siin oma asja, ei pea igat liigutust/käikku kommenteerima,

Saage aru pc ei ole life !

 

Thanks.

-Yep.

 

Sul on täiesti õigus , kuid on ka mõned juhused kui Revo hakkab ise nokkima ;)

Kuid jah , peamiselt on ikka nii , et kui Revo kuskil midagi kommenteerib , hakatakse kohe sõimama ja mida kõike veel..

Nagu näha on , on ta tõesti kasvanud. Lõpetage ära nüüd :)

Mul on temaga üks konflikt olnud ja see oli ka lihtsalt arusaamatuse põhjusel. Loodan , et see oli esimene ja viimane ;)

 

Aitäh.


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siiamaani on jäänud Revost hea mulje, sest pole näinud tema poolset konflikti alustamist.Väited, mis ta vastu räägib on küllalt lähedased suguelunditega, kuid seda annab ka parandada, onja Revo? Ära mine närvi ning ära tunne ennast kohe süüdi ja hakka lahmima ebaeetilisi sõnu, vaid jää rahulikuks ning ole neist üle. Ma saan aru, et see on foorum ning "pean laskuma samale tasemele, mis tema" , aga fakt kui selline on, et targem jääb ellu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Siiamaani on jäänud Revost hea mulje, sest pole näinud tema poolset konflikti alustamist.Väited, mis ta vastu räägib on küllalt lähedased suguelunditega, kuid seda annab ka parandada, onja Revo? Ära mine närvi ning ära tunne ennast kohe süüdi ja hakka lahmima ebaeetilisi sõnu, vaid jää rahulikuks ning ole neist üle. Ma saan aru, et see on foorum ning "pean laskuma samale tasemele, mis tema" , aga fakt kui selline on, et targem jääb ellu.

 

True! :cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kindlasti on seda teile korduvalt öeldud, kuid küll küllale liiga ei tee. Niisiis, raporteerige spammist, nupp on täiesti olemas ikka. Kõik raporteeritud postitused vaadatakse üle, kohe kindlasti. Ütlen ausalt, ma ei käi kõiki teemasid läbi, et spämmi otsida ja ei usu, et teised modedki seda teevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kindlasti on seda teile korduvalt öeldud, kuid küll küllale liiga ei tee. Niisiis, raporteerige spammist, nupp on täiesti olemas ikka. Kõik raporteeritud postitused vaadatakse üle, kohe kindlasti. Ütlen ausalt, ma ei käi kõiki teemasid läbi, et spämmi otsida ja ei usu, et teised modedki seda teevad.

 

Selge! kui mingi offtopic tuleb, siis vähemalt tean, et raporti teated vaadatake üle . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Idk, revo isegi muutunud natuke ;o.

Aga tra see lasteaed ja nihhuujaa mis siin toimub on jube lihtsalt lol.

Eriti käivad närvidele need isehakanud pkerid RS alateemas kes panevad paika aint.

mul poh mida nad arvavad, aga valejuttu pole mõtet ajada tbh.

enivei gl and hf vahvel, #1 flamefoorum eestis.

Aaja see ka, et need kõvad flamemehed aint ütlevad "pede","lits", keegi pole revole sellist head flame andnudki.

Ma ühekorra sain naerda kui keegi ütles talle"jää vait sa hambutu neeger" vot siis ma naersin :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahvel.net keskkonda võiks tulla mõni uus Osta / Müü / Vaheta süsteem, nagu Ostas on , ostad ja kui üle lased, tuleb politseiga tegemist, automaatselt vms.

Siin kuidagi palju vargaid , ei teagi enam mida teha, kas üldse lõpetada müümine / ostmine ?:O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

soz for offtopic aga,

no ma ei tea minuarust võiks mm süsteemi tasuta teha. võtame mingi offical mm ja scamm siis ja pmst puuduks!

 

ontopic normaalsemaks oled kül saanud aga roppustega võiksid tagasi hoida! :cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
soz for offtopic aga,

no ma ei tea minuarust võiks mm süsteemi tasuta teha. võtame mingi offical mm ja scamm siis ja pmst puuduks!

 

ontopic normaalsemaks oled kül saanud aga roppustega võiksid tagasi hoida! :cheers:

 

eks ma olen siis rohkem 'eeskujulikum' ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nice quote:P


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Maksa inimestele võlg tagasi , siis alles tule siia teemat tegema.

 

EMO


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Maksa inimestele võlg tagasi , siis alles tule siia teemat tegema.

 

EMO

^

 

Üks põhi lastaaia vendadest teeb teema, teised kohe näevad temas midagi. W00tW00t

Suht lamp, mina jään oma põhimõtte juurde kindlaks, et Revo on munn ja selleks ta jääb.

Mõelge kordki väheke peaga kellele see võimalus antud on - kui inimene ajab nii idiootset juttu ja kui keegi talle midagi vastu ütleb siis tuleb esimese asjana kohe "Tra sa paugud, nahhui tahad suhu saada w?". Sellepeale võiks nagu ju kohe õelda, et no cock in my mouth, no proof. Ega see, mida sa ei suuda kunagi tõeks teha ei tasu ka sellist paska suust välja toota. Kõik see vahvel ei pea mingi sinu murede pärast kohe hakkama mingit vanusepiirangu süsteemi välja mõtlema või moderaatorid iq teste tegema rahvale kes on liitunud ja hakkavad liituma.

See terve foorum on kergelt õeldes fucktarde täis. Otseselt see polnud nüüd kellelegi suunatud, kes tunneb ennast puudutatuna see tundku ja nii ongi.

Midagi siin foorumis muuta ei anna, kuna keegi ikka tuleb ja loob ühe "lasteaia" kõrvale veel teise.

 

For Revo

Ega see, et sa lubad et hakkad "Eeskujulikult" rääkima, ei tähenda kohe et sa teed ka seda. Seda oli ka su scammi teemades näha - "Lasin korra üle, ega ma rohkem ei lase ju, y ban then?" Ikka tuli kuskilt mingi teema ja keegi sai jälle üle. Korra scammid, jäädki scammeriks.

Keegi ennem juba mainis ka seda aga eks me muidugi ole kunagi kedagi üle lasknud, aga kui see asi kordub siis see jääb ka korduma, iseasi mis moel.

kthxbye


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teiste kohta ei tea aga minu silmis oi muutu vend kunagi normaalseks:)

 

Kuidas ma saaksin võtta üldse tõsiselt venda kes koguaeg lubab mulle oma

võru "gängiga" tappa anda ja siis kutsub võrru. Ise selline tampija vend oma sõpradega.

Paugub MSN-is nagu mingi 8 aastane ja on Rassist. Ning iga tema teine sõna on ropp...

 

And seriously? Sina tuled siin "lasteaiast" rääkima?


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teiste kohta ei tea aga minu silmis oi muutu vend kunagi normaalseks:)

 

Kuidas ma saaksin võtta üldse tõsiselt venda kes koguaeg lubab mulle oma

võru "gängiga" tappa anda ja siis kutsub võrru. Ise selline tampija vend oma sõpradega.

Paugub MSN-is nagu mingi 8 aastane ja on Rassist. Ning iga tema teine sõna on ropp...

 

And seriously? Sina tuled siin "lasteaiast" rääkima?

Thank you for the support Gabriel


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nõustun Gabrieliga, ta on viimane inimene kellel oleks mõistlik lasteaiast rääkida, arvastades seda mis tsirkust ta siin ise teinud on. Grammatikat pole olla ja roppusid pillud igal pool(see on seoses sellega, et sa "Eeskujulik" oled). Tuleb mõni reede kus joogi jaoks kähku raha vaja ning oma palga raha oled ammu ära laristanud, siis olen üpriski kindel, et lased kellegi üle ja kuu aja pärast tuled jälle:"Ma olen muutunud."


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nõustun Gabrieliga, ta on viimane inimene kellel oleks mõistlik lasteaiast rääkida, arvastades seda mis tsirkust ta siin ise teinud on. Grammatikat pole olla ja roppusid pillud igal pool(see on seoses sellega, et sa "Eeskujulik" oled). Tuleb mõni reede kus joogi jaoks kähku raha vaja ning oma palga raha oled ammu ära laristanud, siis olen üpriski kindel, et lased kellegi üle ja kuu aja pärast tuled jälle:"Ma olen muutunud."

 

So fucking true ..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

cry_me_a_river.jpg

 

You didn't approve your point, now gtfo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.