Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Topeltpost.

Soovitatud postitused

VIP

Kas topeltposti eest võib panna 7 päeva ban-i ??


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu meelest see on nii loll süsteem. Too palun teema kus topeltposte tegid. Ma sain ka näiteks banni selle eest, et ma kord päevas on teemat bumpisin. Ma ei viitsind 24 tundi täpselt ära oodata ja bumpisin üks päev kell 22.00, järgmine päev kell 17.00 ja kolmandal päeval kell 14.00 näiteks. Ja nii kogunes topeltposte kuigi ma enda arust reegleid ei rikkunud. Võtsin Adminstraatoriga ühendust ja seletas kuidas asi oli ning ta eemaldas banni mult. Aga ma ei tea kuidas sinul sellega oli.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Minul polnudki. Aga kasutaja Graffit. Sai banni selle eest, et tuli topeltpost. Ma täiesti kindel,et Dumby tahtis pin sellerist lahti saada.. Veits ebanormaalne, et sellise asja eest nädal visatakse..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kus juures väga võimalik, et ta kasu peale väljas on, ning üritab pinselleritest lahti saada sest kui minul sarnane asi oli siis kustutati mu pinsell teema ka ära kuigi kõik oli täidetud mis reeglites nõuti. Olen seda ennegi öelnud aga tehingute järgi moderaatoreid määrata... lame.. Dumby ei saa pooltest asjadest hästi aru(minu arvamus, PM kui kellegil midagi mu arvamuse vastu on).


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Graffiti teema kustutas ta ka ära ..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mitte kellegi teema ei ole niisama lihtsalt ära kustutatud. Oma teemat võib tõstatada järjestikku vaid kord 24h jooksul. Kui seda eiratakse siis mina isiklikult väänan 7 päevase bani + teema kustutamine. See on koguse aeg siin olnud peale rangemat hoiatussüsteemi.

Ennem mõelge, kui te midagi teete. Ja sellest olete te ka väga valesti aru saanud, et ma tahan pini müüjatest lahti saada. VALE

Minugipoolest müüge palju tahate, konkurents ongi omamoodi lahe. Igastahes sellega on teema suletud ja kui ei meeldi siis PM.

 

Parimat.

~Dumby

 

Edit:// Ma võtan Graffiti bani maha aga võtke teadmiseks, et ma bannin igat ühte 7 päevase banniga, kui ta teeb topelt postituse + kustutan teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.