Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gabriel lambine warn

Soovitatud postitused

VIP

Mida kuradit?

Ma olen viimaselajal väga ebaaktiivne siin foorumis ja kui siia satun, näe imet.. olen saanud warni..

 

Sa oled saanud hoiatuse!

ostja,

 

Sa oled saanud hoiatuse!

 

Põhjus: Spam

-------

 

-------

 

See hoiatus on väärt 2 punkt(i) ja võib piirata sinu foorumis viibimist mõneks ajaks.

 

Kõike paremat,

Vahvel.Net

 

Mida vittu see peaks tähendama?

Vaadake mu viimased postitusi ja visake mulle link, kus ma midagi spamminud olen.

 

Saatsin wannabe Gabrielile sõnumi ka tagasi, et enne warnimist võiks vormistuse ära õppida ja toppida link, mille eest warni sain..

Seda ma niisama ka ei jäta, et mingi lohhine õli tuleb lampi warnima või otsib mingi 10 aastase teema ülesse, kus ma võibolla "spammisin" ja hakkab nüüd alles warnima.

 

Mingi mõistuseraas võiks endal ka peas olla, enne kui midagi tegema hakkad.

 

 

Jään vastuseid ootama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma paneks praegu sulle warni kui oleks moderaator. Saab ennast väljendada ka normaalsemalt, kasutamata sõnu "vittu", "lohhine". Avalik koht ikkagi.

 

wannabe mod

 

Kuid yo ostja. Mingit linki ei andnud ega näidanud, kus spämmisid ?


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vali sõnu pubekas. Juu siis oli oli põhjust, ja sinu suhtumisest võib üsna kindlalt järeldada, et sa olid seda väärt.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida kuradit?

Ma olen viimaselajal väga ebaaktiivne siin foorumis ja kui siia satun, näe imet.. olen saanud warni..

 

 

 

Mida vittu see peaks tähendama?

Vaadake mu viimased postitusi ja visake mulle link, kus ma midagi spamminud olen.

 

Saatsin wannabe Gabrielile sõnumi ka tagasi, et enne warnimist võiks vormistuse ära õppida ja toppida link, mille eest warni sain..

Seda ma niisama ka ei jäta, et mingi lohhine õli tuleb lampi warnima või otsib mingi 10 aastase teema ülesse, kus ma võibolla "spammisin" ja hakkab nüüd alles warnima.

 

Mingi mõistuseraas võiks endal ka peas olla, enne kui midagi tegema hakkad.

 

 

Jään vastuseid ootama.

 

Vastame siis:)

 

Mida vittu see peaks tähendama?

Olen mina süüdi selles, et Hoiatuse süsteem on automaatne? Minu asi on panna sinna ainult see, et mis reeglit sa rikkusid ( antud juhul spam ) ja mittu punkti sa selle eest saad. Vsjo. Ma ei pane lampi hoiatusi aga kui sa ikka teed sellise postituse mis on lihtsalt postcounti pärast siis ma kahjuks pean sind warniga nahutama.

 

Davai, egas midagi.

 

Lohh õli?


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas nii saab olla? Süsteem süsteemiks, aga temal oli see õigustatud " vitut ", sest see oli frustratsiooni ajendil, aga sinul? Lohh on vaimusilmas väga solvav väljend, sinu pädevus mode kohal annab tunda. Korrigeerige oma süsteem ümber, et teised ei raiskaks (sh. sina) üleliigset energiat postitamisele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Süsteem lubab näidata ka hoiatatud posti, kuid kui postitus kustutatakse, siis pole tavaliikmetel ka võimalust seda posti näha.

 

Ma olen alati öelnud, et kui keegi tahab näha postitust, mille eest warn saadi, saatke mulle/warninud moderaatorile PM.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vastame siis:)

 

Mida vittu see peaks tähendama?

Olen mina süüdi selles, et Hoiatuse süsteem on automaatne? Minu asi on panna sinna ainult see, et mis reeglit sa rikkusid ( antud juhul spam ) ja mittu punkti sa selle eest saad. Vsjo. Ma ei pane lampi hoiatusi aga kui sa ikka teed sellise postituse mis on lihtsalt postcounti pärast siis ma kahjuks pean sind warniga nahutama.

 

Davai, egas midagi.

 

Lohh õli?

Kuule neeger,t6mba tuure maha ehk?


coins_peng_calc.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule neeger,t6mba tuure maha ehk?

 

Jan 2010

Hmm, mingi tattnina tuleb nimodi sõimama?

Ma arvan, et sa ei julgeks Gabrielile silmagi vaadata.

Ja mis see nahavärv kotib? Tegu on ka inimesega.

Ta ei ole vähemalt sinusugune, kes tuulega kohe ära lendab.

 

Cheers!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jan 2010

Hmm, mingi tattnina tuleb nimodi sõimama?

Ma arvan, et sa ei julgeks Gabrielile silmagi vaadata.

Ja mis see nahavärv kotib? Tegu on ka inimesega.

Ta ei ole vähemalt sinusugune, kes tuulega kohe ära lendab.

 

Cheers!

 

Kui sa idioot kipuksid lugema,siis ma ei teadnud,et ta tumedanahaline on.

Niiet sa hoia oma mokk parem maas.


coins_peng_calc.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida küsima?

Ma vaatasin,.et viimasel ajal modedga jamasid,ja siis ütlesin talle neeger,midagi muud ei tlnd pähe ja siis sain teada,et ta ongi tumeda nahaline krdi idu.

Sa ei saa aru w?

 

Kui soovid midagi vastu öelda järgmisele tekstile, siis saada PM!

Esiteks ära hakka nüüd välja ennast vabandama, teadsid küll, lihtsalt ei taha endale suurt banaani. Enne võiksid ennast vaadata, kui kellegile midagi ütlema hakkad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida küsima?

Ma vaatasin,.et viimasel ajal modedga jamasid,ja siis ütlesin talle neeger,midagi muud ei tlnd pähe ja siis sain teada,et ta ongi tumeda nahaline krdi idu.

Sa ei saa aru w?

 

No ei läinud õnneks.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida küsima?

Ma vaatasin,.et viimasel ajal modedga jamasid,ja siis ütlesin talle neeger,midagi muud ei tlnd pähe ja siis sain teada,et ta ongi tumeda nahaline krdi idu.

Sa ei saa aru w?

 

Miks ta neeger on, kui tal jamasid on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vastame siis:)

 

Mida vittu see peaks tähendama?

Olen mina süüdi selles, et Hoiatuse süsteem on automaatne? Minu asi on panna sinna ainult see, et mis reeglit sa rikkusid ( antud juhul spam ) ja mittu punkti sa selle eest saad. Vsjo. Ma ei pane lampi hoiatusi aga kui sa ikka teed sellise postituse mis on lihtsalt postcounti pärast siis ma kahjuks pean sind warniga nahutama.

 

Davai, egas midagi.

 

Lohh õli?

Braavo.. sa näitasid taaskord, kui **** sa olla võid.

ahnii, tahad nüüd uuesti ban väänata?

Aga kahjuks ei sa, kuna ma pole midagi halvasti õelnud.. see on vaid sinu ettekujutus, mis ma sinna tärnide asemel oleksin pidanud kirjutama.

Kui sa oled nii kõva mees mind bannima, siis ole nii kõva mees ka, et sa unbannid õigel ajal.

 

 

Selle asemel, et mulle "mida vittu" asemel uus ban panna, oleksid võinud vastata minu küsimusele ja anda link, kus ma spammisin.

Kuna minuteada EI ole ma enda postitustega viimaselajal spamminud, siis ma nõuan ka tõestust, et ma seda olen teinud.

Kas tõesti on siis raske otsida mille eest sa mulle warni panid?

 

See on väga hea, et sa enda tööd teed ja warnid inimesi, kes on valesti käitunud vms, aga sa ei tohiks ülekäte ka minna nendega, et igatüht lampi warnima hakkad.

 

 

 

Süsteemi "ümber korrigeerimine" tähendaks siin paljudele 1clickban. Tahate te tõesti seda?

Mida sa ajad? oled sa teemal üldse pihta saanud?

Moderaator peaks nagu veits targem olema.

 

 

 

------------------

 

Praegune süsteem on siin ikka väga mäda..

Moderaatorid teevad mis tahavad.

 

Terve see kammajaa tuli nüüd Gabrieli pärast..

Lühidalt minu versioon:

Käin regulaarselt 2-3 korda nädalas vahvel.net, vahest postitan ka paar korda kuus..

Kõik on jumala normaalne..

Kuid äkki tulen siia ja vaatan, et keegi on PM saatnud.. ja ohh näe imet "Sa oled saanud warni"

Teen kirja ilusti lahti, et lugeda põhjust ja saada teada, mida ma valesti olen teinud, aga näe imet.. Kirjas on vaid see, et oled saanud warni, aga põhjust või mingit vihjavat informatsiooni valesti käitumisest puuduvad täiesti.

Muidugi saab inimene vihaseks (nagu mina) ja lähen teen tagasisidese teema, et mille eest nagu warni sain.

Kuna olin pahane ja olin 99% kindel, et see peab olema eksitus, siis on täiesti normaalne, et ma kirjutasin mõned kriitilisemad sõnad sekka, et see teema tuure üles võtaks..

 

aga muidugi gabriel läheb täiesti pööraseks ja väänab kohe uue banni mulle, selle asemel et seletada ilusti lahti, et see "spamm" oli põhjendatud jne..

 

....................

 

Praeguseks pole ikka veel teada, kas ma käitusin valesti või ei.

Niiet mul on vägagi põhjendatud olla pahane.

 

Mina tõesti ei tegele foorumi warning süsteemiga, aga siililegi selge, et praegune süsteem on puhta pas*(k).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Braavo.. sa näitasid taaskord, kui **** sa olla võid.

ahnii, tahad nüüd uuesti ban väänata?

Aga kahjuks ei sa, kuna ma pole midagi halvasti õelnud.. see on vaid sinu ettekujutus, mis ma sinna tärnide asemel oleksin pidanud kirjutama.

Kui sa oled nii kõva mees mind bannima, siis ole nii kõva mees ka, et sa unbannid õigel ajal.

 

 

Selle asemel, et mulle "mida vittu" asemel uus ban panna, oleksid võinud vastata minu küsimusele ja anda link, kus ma spammisin.

Kuna minuteada EI ole ma enda postitustega viimaselajal spamminud, siis ma nõuan ka tõestust, et ma seda olen teinud.

Kas tõesti on siis raske otsida mille eest sa mulle warni panid?

 

See on väga hea, et sa enda tööd teed ja warnid inimesi, kes on valesti käitunud vms, aga sa ei tohiks ülekäte ka minna nendega, et igatüht lampi warnima hakkad.

 

 

 

 

Mida sa ajad? oled sa teemal üldse pihta saanud?

Moderaator peaks nagu veits targem olema.

 

 

 

------------------

 

Praegune süsteem on siin ikka väga mäda..

Moderaatorid teevad mis tahavad.

 

Terve see kammajaa tuli nüüd Gabrieli pärast..

Lühidalt minu versioon:

Käin regulaarselt 2-3 korda nädalas vahvel.net, vahest postitan ka paar korda kuus..

Kõik on jumala normaalne..

Kuid äkki tulen siia ja vaatan, et keegi on PM saatnud.. ja ohh näe imet "Sa oled saanud warni"

Teen kirja ilusti lahti, et lugeda põhjust ja saada teada, mida ma valesti olen teinud, aga näe imet.. Kirjas on vaid see, et oled saanud warni, aga põhjust või mingit vihjavat informatsiooni valesti käitumisest puuduvad täiesti.

Muidugi saab inimene vihaseks (nagu mina) ja lähen teen tagasisidese teema, et mille eest nagu warni sain.

Kuna olin pahane ja olin 99% kindel, et see peab olema eksitus, siis on täiesti normaalne, et ma kirjutasin mõned kriitilisemad sõnad sekka, et see teema tuure üles võtaks..

 

aga muidugi gabriel läheb täiesti pööraseks ja väänab kohe uue banni mulle, selle asemel et seletada ilusti lahti, et see "spamm" oli põhjendatud jne..

 

....................

 

Praeguseks pole ikka veel teada, kas ma käitusin valesti või ei.

Niiet mul on vägagi põhjendatud olla pahane.

 

Mina tõesti ei tegele foorumi warning süsteemiga, aga siililegi selge, et praegune süsteem on puhta pas*(k).

 

Mine minema kui ei meeldi.

Hoiame me sind siin kinni?

Ja minuteada Sunparty ütles, et kui sa tahad teada miks sa warni said, siis küsi temalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Keitz vähem spammi palun?

Mis see sinu asi on, miks ma siin käin..

Sa tegele enda asjadega.

 

Ma ootan vastust Gabrielilt, kuna tema warnis, mitte sunparty.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keitz vähem spammi palun?

Mis see sinu asi on, miks ma siin käin..

Sa tegele enda asjadega.

 

Ma ootan vastust Gabrielilt, kuna tema warnis, mitte sunparty.

 

Oot, räägi siis mulle ka miks sa siin oled, kui sellel foorumil nii pasad süsteemid on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keitz vähem spammi palun?

Mis see sinu asi on, miks ma siin käin..

Sa tegele enda asjadega.

 

Ma ootan vastust Gabrielilt, kuna tema warnis, mitte sunparty.

 

Ma olen alati öelnud, et kui keegi tahab näha postitust, mille eest warn saadi, saatke mulle/warninud moderaatorile PM.
Millest on siin raske aru saada? Kui gabriel ei vasta, siis küsi sunpartylt. Ma ka ei ütle põhjus kui tullakse kohe julmalt peale "kukk rsk mille kuradi eest ma warni sain".

Sellel teemal pole lihtsalt mingit mõtet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siililegi selge on see, et sina ei tea meie süsteemist mitte kui midagi. Seega hoia oma suus selle kohapealt kinni.

 

Põhjus:

Postitus/teema:

Kujutagem ette kui runescape oleks eesti keeles

 

Kasutaja: ostja

 

Hoiatuse põhjus: Spam

 

Punkte: 2

 

Algne postitus:

Ei saa teemale pihta,

POINTLESS

 

loll on loll..

Inimene peab ikka väga loll olema, et sellest teemast mitte mõhkugi aru ei saa..

[/quote:1voy0y53]

 

Kui on kindel teema siis võiks postitus kah asjakohane olla.

Vb olin ma natukene liiga karm, kuid sa poleks hoiatust saanud kui sa oleksid oma sõnade järgi käitunud.

"Inimene peab ikka väga loll olema, et sellest teemast mitte mõhkugi aru ei saa.."

Hetkel oled ainukene loll siin sina(No offence), sest kui sina oleksid teemast seda "Mõhku" jaganud siis sa oleksid vastavalt teemale postituse kah teinud.

 

 

Vsjo.

 

Igatahes sulle ja teistele kah, ma ei pane mitte kunagi kellegile WARNI isikluku vaenu ega millegi pärast alati on olemas põhjus ja teinekord kui minult abi küsida küll saab ka vastuse. Sest selle teema autor jõudis enne siia teema teha kui mina tema PM-i lugeda jõudsin.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.