Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õunad ja Mina

Soovitatud postitused

Maa tuleb täita lastega ja lastelastega! Maa tuleb täita lastega ja lastelastelastega. Maa tuleb täita Artoga ja Arto Arto Artodega.

 

Ma ei teadnudki, et mingi mädapunnid minutitega tulevad, või järasid sa seda õuna mitu tundi? Nice story, bro.

 

---------- Postitused liidetud 23:28 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:25 ----------

 

EDIT:

ei usu, kui söön naabrite õuni siis ei juhtu midagi

Ära siis ta väikesi õunakesi kurku tõmba, tal läheb veel neid vaja, tal niigi ainult 2 tükki neid ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Maa tuleb täita lastega ja lastelastega! Maa tuleb täita lastega ja lastelastelastega. Maa tuleb täita Artoga ja Arto Arto Artodega.

 

Ma ei teadnudki, et mingi mädapunnid minutitega tulevad, või järasid sa seda õuna mitu tundi? Nice story, bro.

 

---------- Postitused liidetud 23:28 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:25 ----------

 

EDIT:

 

Ära siis ta väikesi õunakesi kurku tõmba, tal läheb veel neid vaja, tal niigi ainult 2 tükki neid ju.

 

Mis idiooti sa mängid? naabril 2 õunapuud, kõik täis õune.

 

ja mis kuradi arto arto artodega? ta ongi mu naaber.

 

End of story.

 

Adminid võiksid teema lukku panna, keegi ei võta seda kui hoiatust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.