Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bug?

Soovitatud postitused

VIP

Olen mina jobu, või on tegemist bugiga?

Seisan siis Entrana paadis ja seal kohas kus peaks crossplank vms olema, on tühjus ja ma ei saa kuidagi paadist välja :D . Home teleni on ka veel 25 min aega ?

Help me?

2ztdp38.jpg

Vb olen ma ise jobu , vanasti kui ma ruuni mängisin, sai ikka sealt maha !:D

 

---------- Postitused liidetud 15:40 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:37 ----------

 

n6yv12.jpg

Kui ma paadis allkorrusel olen, siis on seda crossplanku näha, aga ülkeval seda ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Teaduslikult on vist tõestatud, et ma ei ole jobu? Jobu oleksin ma olnud siis, kui ma poleks lihtsalt seda gangplank-u üles leidnud. Aga vaata aga, tuli välja, et tegemist on Jagexi bugiga. Nii, et ma ei tea mis teadust sa seal teed.

Pealegi ei teinud ma seda teemat selleks, et teie sugused JOBUD siia spammima tuleks, vaid et abi saada!

Nüüdseks olen ma abi saanud ja paluksin selle teema sulgeda.

Kui teil nethiirodel on mulle veel midagi öelda, siis paluks PM!

 

 

PALUN SIIA TEEMASSE MITTE ROHKEM POSTITADA. KTNXBYE!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik offtopic saab warnitud. Muud ei ole tõesti teha kui OT lasta foorumlase teemas, kes küsis lihtsalt abi? Igasugune järgnev OT saab 24h ban.

 

E:// Kui kellelgil on sama probleem siis sealt saab ära graafika HD peale muutes. LD ei näitagi seda redelit seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.