Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

PayPal & Ip

Küsimus

Nimelt tahaks küsida, et mul praegu paypal limited. Kui ma ta lahti teen ja mul on tehtud selle IP-ga umbes 10 paypal kasutajat, mis kõik limited, siis kui suur on võimalus, et see kasutaja läheb uuesti limited, kui talle keegi raha saadab?

 

Ja teine asi, et kust saada mingit taolist programmi, mis kas peidaks täiesti IP ära või muudaks selliseks, mida keegi teine ei kasuta? Oleks vaja paypal kasutaja tegemisel ja kasutamise.

 

Aitähh!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

25 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

vist loeb jah ip värk, endal on samamoodi, köik kasutajad limited, kui uue kasutaja teen, läheb ka limited.

 

kuidagi saad my computeris vöi kuskilt ära muuta oma ip, osadel töötab, osadel mitte, vaata yt täpsemalt.

 

proxyt pole mötet kasutada, kuna paypal teab et see on proxy ip ning lased jälle limited su acci


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mul ka vist nüüd sama jama, ostsis täna 20$ koos accoundiga, korra see session aegus, logisin ja limited :(

Kas verified paypal aitab selle vastu?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Mul ka vist nüüd sama jama, ostsis täna 20$ koos accoundiga, korra see session aegus, logisin ja limited :(

Kas verified paypal aitab selle vastu?

 

Pead kõigepealt unlimited saama ja siis veryfed, siis peaks aitama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Pead kõigepealt unlimited saama ja siis veryfed, siis peaks aitama.

 

ei aita, endal on 3 verified acci limited saanud. aitab uus arvuti/uus nett/uus elukoht


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Piisab uuest netist aka ip vahetusest.

 

ma ütlesingi seda ju?

 

ip vahetus pidi suht vöimatu olema tegelt kui sul mingi ruuter/modem on(ei mäleta kummaga sai ip vahetada)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Oh, tahaks ka räigelt lahti saada sellest pasast :(


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
ma ütlesingi seda ju?

 

ip vahetus pidi suht vöimatu olema tegelt kui sul mingi ruuter/modem on(ei mäleta kummaga sai ip vahetada)

 

Pärast seda kui IP-d vahetad ja cookiesi restored netist siis kasutusaeg pikeneb, kuid mingi kaheks päevaks aint, sest arvuti aadress jääb samasuguseks. Kui soovite turvaliselt paypali kasutada, tehke neid koolis, arvutiklassides :D Igal arvutil on enda IP.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Pärast seda kui IP-d vahetad ja cookiesi restored netist siis kasutusaeg pikeneb, kuid mingi kaheks päevaks aint, sest arvuti aadress jääb samasuguseks. Kui soovite turvaliselt paypali kasutada, tehke neid koolis, arvutiklassides :D Igal arvutil on enda IP.

 

aga kui kodus sisse logid? see ei loe?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
aga kui kodus sisse logid? see ei loe?

 

Loeb küll, nemad avastavad, et sinu arvuti küljes ripuvad ka teised paypalid mis limited saanud ning see läheb ka limited momentaalselt. Soovitan arvutit või elukohta vahetada sel juhul. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ostke odavad arvutid millgea saab ainult netis olla ja voilaa :)


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

ega arvutist ainult ei piisa vist ju, mul on ntx 3 arvutit kodus, vahet pole mis arvutiga kasutaja teen, limited läheb ikkagi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ega jahm, IP ikka sama ju, vms?

Oleks ka tänulik, kui keegi midagi välja mõtleks xD :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Siis tuleb juurde osta või eraldi ka 1 vana modem.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
ega arvutist ainult ei piisa vist ju, mul on ntx 3 arvutit kodus, vahet pole mis arvutiga kasutaja teen, limited läheb ikkagi

 

Sest te kasutate ruuterit, sel juhul lülita ruuter koos modemiga välja ja siis tagasi sisse. Puhasta enda mozilla cookies ja history tühjaks, pane kinni ja ava uuesti, siis võid vabalt paypali kasutada, kuid nagu ma mainisin ei tööta see kaua. Hiljem läöheb jälle limited ja peab samamoodi sellest värgist lahti saama.

 

Samuti ära külasta neid interneti lehekülge mis on samal ajal paypaliga kasutatud. Soovitan tõmmata google chrome sinu igapäevaseks netikasutamiseks, aga paypali kasuta ainult mozillas ja ära külasta mozillas teisi lehti, kui ainult email. Emaili tee gmailis mitte hot.ee-s või mujal.

 

Aam, vaheta arvuti IP ka ära.

 

Run:

 

cmd

 

ipconfig/release

 

ja siis

 

ipconfig/renew

 

Valmis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

v6i siis sebi firefox-ile plugin nimega Torbutton

...peale installi

sis parem klick "Tor disabled" peal ja vali "Preferences"

 

Proxy settings alt vali "Use custom..blabla" googleda midagi "free proxy list" vms nt UK omad http://www.freeproxylists.com/uk/d1285188042.html

 

sealt copid HTTP Proxy-sse ip (nt. 109.169.26.139) ja pordi (nt. 3128) edasi

mul on veel seal valikud Socks v5 peal sis paned oki ja vasakuga j2llegi kl6psad "Tor disabled" l2heb asi roheliseks ja voila eladki UK-s

 

 

Kui see k6ik liiga keeruline sis t6mba alla "HSS-1.49-install-anchorfree-76-conduit" peale installi valid lihtsalt Connect v6i Disconnect (USA serverid ainult)


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
v6i siis sebi firefox-ile plugin nimega Torbutton

...peale installi

sis parem klick "Tor disabled" peal ja vali "Preferences"

 

Proxy settings alt vali "Use custom..blabla" googleda midagi "free proxy list" vms nt UK omad http://www.freeproxylists.com/uk/d1285188042.html

 

sealt copid HTTP Proxy-sse ip (nt. 109.169.26.139) ja pordi (nt. 3128) edasi

mul on veel seal valikud Socks v5 peal sis paned oki ja vasakuga j2llegi kl6psad "Tor disabled" l2heb asi roheliseks ja voila eladki UK-s

 

 

Kui see k6ik liiga keeruline sis t6mba alla "HSS-1.49-install-anchorfree-76-conduit" peale installi valid lihtsalt Connect v6i Disconnect (USA serverid ainult)

Eks proovin ära mingi aeg.

Proxyga pidi see jama olema, et paypal pidi neid tuvastama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Aga see ei koti neid, kui nüüd lähen näiteks sõbra verified paypaliga enda arvutis sisse?

Ikka saan limiiti? Verified ei aita jahm?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Aga see ei koti neid, kui nüüd lähen näiteks sõbra verified paypaliga enda arvutis sisse?

Ikka saan limiiti? Verified ei aita jahm?

 

Lähed limited jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Aga kas selline asi ei aita nt nagu Auto Hide IP?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.