Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tere Aidake meid!!!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Pallase direktoriks tagasi!

 

13. septembril vallandas Otepää vallavanem Aare Matt Pühajärve Põhikooli direktori Miia Pallase.

Meie, Pühajärve Põhikooli õpilased, leiame et see otsus oli vale ja ebaõiglane, kuna Miia Pallase on väga hea õpetaja ja suurepärane direktor. Ta hoolib oma kooli õpilastest ja õpetajatest ning Tema juhtimise all on meie kool üks eesrindlikumaid ja kaunemaid koole kogu vabariigis.

Tekkinud olukorrast on kooliõhkkond närviline ja õpilased ning õpetajad suures mures.

Otsustasime, et midagi peab KOHE ette võtma ning siinkohal palume teie abi, et ühiselt avaldada toetust meie direktorile.

Andke oma toetushääl Miia Pallase jätkamiseks Pühajärve Põhikooli direktorina, sest Tema on õige inimene seda tegema!

 

Teie toetusele lootma jäädes

Pühajärve Põhikooli õpilasesindus

 

http://petitsioon.ee/aitamiiat/

 

 

 

Oma allkirja saab ka anda lapsevanemate pöördumisele. Üks võimalus selleks on Sihval meie poe kassas. Samuti on võimalus Miiat toetada järgmisel neljapäeval (23.09) kell neli volikogu istungil, kus allkirjad üle antakse.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

seal all on allkirjasta

 

---------- Postitused liidetud 18:51 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:50 ----------

 

Palun aidake Meiseril raha koguda, kes konto numbrit tahavad saatke PM, sobivad kõik summad.

Ausõna, kuidas meie saame aidata teie õpetajat. See ei aita vallavanem on tugevam kui tavakodanik, tema otsus kehtib.

 

proovida võib ega see ju tykki külest ei võta kui hääletad


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

peast oled soe??? sa käid saue koolis nagu? mida sa v*tta ajad et sa kuskil Pühajärve Põhikoolis käid? onju S (S on ta hyydnimi)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
GL sulle, sa ei saavuta midagi.

 

Nuff sed.

 

Üritada võib sellegipoolest , kes teab , mis saab ;).

 

Panin hääle! , minuarust on see tore , et sina/sinu kooli õpilased püüdlevad millegi sellise poole ;).

Olen ise ka häid õpetajaid kaotanud ja üpris kahju on , kuigi asjalood olid veidike teistsugused :P.


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viskasin kah hääle, vähemalt teid kotivad õpetajad ja teised keda vapsje õpetajad ei koti on ainuke mis nad tunnis teete on lolli mängimine.

Ofc keda kotib mis õpetaja siis?

Endal väga normaalsed õpetajad, ajaloo õps nats kiiksuga aint :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uhh, pean kasutaja tegema kui hääletada tahan ? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Oma allkirja saab ka anda lapsevanemate pöördumisele. Üks võimalus selleks on Sihval meie poe kassas. Samuti on võimalus Miiat toetada järgmisel neljapäeval (23.09) kell neli volikogu istungil, kus allkirjad üle antakse.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.