Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M : cb 92 , wc 99 rsn tanrun.

Soovitatud postitused

et siis jah , ei viitsi siia midagi krijutada.Eesti raha eest myyks.Hind offer.29 päeva veel p2p , 5m peal ja värki.Recoveryd on maas, kui pilti tahad pm .et siis jah, kui on küsimusi siis küsige.

 

// ei viitsi pilte teha tõesti.ei näe sel ka mõtet.kui te ei usu et acc on minu oma, eluaeg olnud, arendatud n stuff.siis msn:

 

[email:39j6pveq]tanzska@hotmail.com[/email:39j6pveq] , ja seal siis.võin loggida sisse ja rääkida teiega juttu ja stuff.aga jah muidu siis:

 

5m peal +99 wc, hinnaks pakuksin ma alguses 550kr, 150kr millid ja 400 siis kasutaja.usun et ma väga mööda ei pannud sest woodcutting 99 teha pole teab mis kiire ja kerge.rs rahas annaksin kasutaja ilma millideta 13 rs milli eest ära.küsimusi on siis küsige.

 

// tra, sain millidega üle.:/ nii et uus hind.450kr kasutaja eest millel 1m väärtuses asju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nooo@ Miks ära müüd.

See ju hea acc, kunagi teadsin sind sellejärgi [paar kuud tagasi.]

 

teema valesti tehtud..Kuule ma võin öelda et minu kasutaja on Zezima ja ei pane pilte...Pane Pildid ja Tee Ilusasti Teema

 

Tra taun sa võiksid kunagi vait ka olla, sinust ei saa nagunii mingit modi.

Ega postcount su **** pikkus pole.

Tanrun on ta rune acc ja seda ma tean.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.