Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müün clawerit, pank 55m !!!

Soovitatud postitused

VIP

Tervist, müün siis clawerit, accil ei ole tehtud mm. Ütlen ka ausalt ära, et acc on müüdud kunagi gold4rs-i, aga ma ei andud neile pooli õigeid andmeidki, et vaevalt acc tagasi tõmmatakse, ta on minu käes seisnud 2-3 nädalat. Aga mina nagu mingit garantiid ei anna, et kui kunagi peaks tagasi võetama.Hind pakkuge ise !!!

vcq8ol.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas me saame kindlad olla, et SINA seda tagasi ei tõmba? Äkki jätad meile ka pooled andmed ütlemata ja pärast hõõrud nina alla, et sa ju hoiatasid meid.

 

Olin huvitatud seni, kuni lugesin, et põhimõtteliselt on 50/50 võimalus kasutajast ilma jääda. Vähemalt olid aus.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sina M. ära spämmi igalpool, miks ma sealt tõmbasin ja siit ei tõmba tagasi? Sest seal saan ma oma raha kätte ja aidaa, tahan neile midagi müüa, teen uue PP. Siin olen aga ma natuke vaeva näinud oma tehingute ja usalduvusega. Võin lasta kellelgil acci ära ka kontrollida. Ja kui keegi hakkab veel midagi tagasi tõmbamisest ajama, võtan seda kui spammi ja lasen teid hoiatada. Kui ei taha osta, siis STFU!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ma usun, et sa päris idoot ei ole? kui ma selle acci eest ainult 75 tahaks siis ma seda ei müükski, ! Teeme nii, et alghind on 300 ja kellel seda raha pole, siis siia teemasse ei postita? ktybye!

 

 

 

 

///// ei viitsi kuulda, paljudel 300 on, sa pead pakkuma vähemalt 300.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui acc kunagi kaob, ja recidega tagasi ei saa ? kas maksad 100% raha tagasi ? sealhulgas tahan su liitumis telf numbrit [või vanemate numbrit]

350 .- ostaks siis kohe.

 

Revo sinuga ei taha keegi tehingut teha;) ! et spämm poleks pakun 25.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kui acc kunagi kaob, ja recidega tagasi ei saa ? kas maksad 100% raha tagasi ? sealhulgas tahan su liitumis telf numbrit [või vanemate numbrit]

350 .- ostaks siis kohe.

 

kui acc tagasi võetakse ja recidega tagasi ei saa, siis annan raha tagasi. ja sulle ma ette ei anna, arvesta siis sellega, pm-i oma msn kui nõus oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

lisasin, vb ma pole õhtu poole msn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

nojah, pohhui, et 300 alghind oli.

acc sai müüdud Commissonile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.