Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Maffia SAADE .

Soovitatud postitused

VIP

Tapavad tuvisid ja müüvad Snuffi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See, et teil seal külakeses mõnel õhupüss seinal on ja külavahel palju sõpru ei tee teda kohe maffiossiks.

Ja miks linnavennad ei peaks midagi taipama? Ma arvan, et mul siin väikses linnas on kah rohkem nn "tegijaid" kui kuskil kolkas.

Ma ei üritanud kellegile siin ära panna aga see, et te kekutate, et teil külavahel mingi paar "mafiossi" ringi liigub ei tähenda, et seal toimuvad sellised asjad, et ise kah ei usu.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See, et teil seal külakeses mõnel õhupüss seinal on ja külavahel palju sõpru ei tee teda kohe maffiossiks.

Ja miks linnavennad ei peaks midagi taipama? Ma arvan, et mul siin väikses linnas on kah rohkem nn "tegijaid" kui kuskil kolkas.

Ma ei üritanud kellegile siin ära panna aga see, et te kekutate, et teil külavahel mingi paar "mafiossi" ringi liigub ei tähenda, et seal toimuvad sellised asjad, et ise kah ei usu.

 

Kuuled tolvan v, kust sa loed sellist asja, et ma külakolkas elan :D?

Suurim linn on vist 9-10 kilomeetrit eemal.. Kui ma ütleks sulle mis kohast jutt käib, ei lõugaks sa siin niipalju :) Foorumist näiteks Siiim teab vägahästi, mis siin toimub :)

Ja btw, sa arvad, et ma keksin sellega, et meie külas migni tegijaid on? Need inimesed kellest ma räägin, on minu enda igapäeva parimad sõbrad..

ma ei viitsigi teile siin midagi rääkida.. ütlesin kohe, et viga.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

90ndal oli linnukas vilgas tegevus .

Praegu isegi käib siin tegevus , mitte need vanad kalad vaid nooremad vennad ( mitte minu vanused . )

Kui te ei tea asjast midagi siis olge parem kus ja kuulake kodus träna .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuuled tolvan v, kust sa loed sellist asja, et ma külakolkas elan :D?

Suurim linn on vist 9-10 kilomeetrit eemal.. Kui ma ütleks sulle mis kohast jutt käib, ei lõugaks sa siin niipalju :) Foorumist näiteks Siiim teab vägahästi, mis siin toimub :)

Ja btw, sa arvad, et ma keksin sellega, et meie külas migni tegijaid on? Need inimesed kellest ma räägin, on minu enda igapäeva parimad sõbrad..

ma ei viitsigi teile siin midagi rääkida.. ütlesin kohe, et viga.

 

Vaevalt maffiossid mingi foorumivendadele oma tegevusest räägivad.Ja te väitsite ju, et linnakad ei tea jah umbes midagi.Arvan et linnakad teavad kordades rohkem kui teie ja nagu eile Toomas Vara ütles, et mõni vend, keda ei teatagi seal räägib nagu ta oleks mingi tegija-Teie vennad umbes sellised siis ongi ma arvan.

 

---------- Postitused liidetud 13:47 ---------- Esimene postitus oli tehtud 13:44 ----------

 

90ndal oli linnukas vilgas tegevus .

Praegu isegi käib siin tegevus , mitte need vanad kalad vaid nooremad vennad ( mitte minu vanused . )

Kui te ei tea asjast midagi siis olge parem kus ja kuulake kodus träna .

 

Ja mis sa arvad, et sina tead nagu sitaks rohkem kui meie sellest?Istu kodus ja vaata kuidas su botid sul fm-i teevad.Ära enam targuta ja keka oma küla maffiaga, lõpeb pärast endale sitasti.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rustonia, you got point. Koer on imo teada saan asjadest " kogematta" ning nüüd räägib kui mingi lüli musta ja valge maailma vahel. Sina tead, kuid mina sinu asemel ei tahaks.:uni: Ootamatult võib tulla sulle ka keegi operatsiooni tegema tulla, kunas sinu " küla tegijad" ajasid kellegil kopsu üle maksa. Nende mati00 sõprade isade kohta ütlen ma nii palju, et tõelised tegijad ei räägi selliseid asju eriti veel kellegile kolmandale isikule, kes pole asjaga seotudki.

Ise ütlen niipalju, et niimõnigi hakkas nostalgitsema ning mõtlema, mida Pikaro oli talle teinud.Kuigi see on minevik, ei unune selline asi ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei salli seda Pikarot üldse.Keegi talle ei meeldi ja arvab, et ta on mingi jõhker mendikunn.Tüüp arvab, et jumal on ta maale saatnud teisi inimesi hindama. http://www.pikaro.ee/index.php?id=48


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sorry Alevik .

Nagu Maardu mendid ütlesid .

Lool saavad inimesed niisama peksa .

 

rustonia hoia oma mokk selle kohapealt kinni


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleme nii, et selle saate sisu on 1/4 tegelikusest elust.Seal on kuriteod, mis hämmastas riiki ning jõudsid avalikuse ette.

Imo on linnas rohkem nn tsiviliseeritust ning kui tahta, võid Tartus ka lõuga saada kella küsimise pärast.

Ma imestan, et Pikaro ei saanud korrupstiooni süüdistust, sest tal oli oma kivi seal mängus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuuled tolvan v, kust sa loed sellist asja, et ma külakolkas elan :D?

Suurim linn on vist 9-10 kilomeetrit eemal.. Kui ma ütleks sulle mis kohast jutt käib, ei lõugaks sa siin niipalju :) Foorumist näiteks Siiim teab vägahästi, mis siin toimub :)

Ja btw, sa arvad, et ma keksin sellega, et meie külas migni tegijaid on? Need inimesed kellest ma räägin, on minu enda igapäeva parimad sõbrad..

ma ei viitsigi teile siin midagi rääkida.. ütlesin kohe, et viga.

 

Mis kuradi tolvan?

Ise sa räägid nii, nagu meie LINNAINIMESED ei tea sittagi. Mis ma peaksin siis muud arvama kui seda, et sa kuskil kolkas elad?

Mul poogen mis kohast jutt käib. Ja lõugan kah kui tahan aga ma räägin sulle seda, et Eesti maffiat kui sellist enam ei eksisteeri.

See kui su sõber vb underground äriga tegeleb ei tee temast mafiossi. Eesti maffiat enam ei ole on ainult venelased, kus vb on pundis mingi eestlane, kes kükitab taganurgas ja kekkab, et on karm tegija. Ma ei tulnud sind ega sinu sõpru maha tegema kuid ma arvan, et foorum ei ole ikkagi selline koht kus sellist asja üldse rääkida, et sul sõbrad on sellised jne.

 

:ty


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selles on küll sul tuline õigus jah, et mingi foorum pole see koht.

Ma ei olegi rääkind, et mina oma sõpradega mingi eesti maffia koostaks :D lihtsalt, oma elulinnas oleme me väga tuntud mehed.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selles on küll sul tuline õigus jah, et mingi foorum pole see koht.

Ma ei olegi rääkind, et mina oma sõpradega mingi eesti maffia koostaks :D lihtsalt, oma elulinnas oleme me väga tuntud mehed.

 

Kui sa oleksid päriselt nii tuntud inimene oma elulinnas, siis vaevalt istuksid päevast päeva foorumis. Kindlasti oleks sul midagi muuud teha kui siin foorumis käia. Ma ei taha öelda, et tuntud inimesed ei käia foorumites, käivad küll, kuid nad ei külasta foorumit viis korda päevas. Neil on muuda ka teha kui käia foorumites.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa oleksid päriselt nii tuntud inimene oma elulinnas, siis vaevalt istuksid päevast päeva foorumis. Kindlasti oleks sul midagi muuud teha kui siin foorumis käia. Ma ei taha öelda, et tuntud inimesed ei käia foorumites, käivad küll, kuid nad ei külasta foorumit viis korda päevas. Neil on muuda ka teha kui käia foorumites.

 

Kustotsast see foorumiskäimine sõprade ja tuntusega seotud on?

Mul on kah oma kodukohas palju sõpru ja värki ja ei ole mingi nonamer linna peal aga ma ei näe sellel seost sellega, et ma(ja ka tema) ei võiks foorumis olla?

 

U kid so dumb..


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nende mati00 sõprade isade kohta ütlen ma nii palju, et tõelised tegijad ei räägi selliseid asju eriti veel kellegile kolmandale isikule, kes pole asjaga seotudki.

 

Mitte ainult mati00 ning tema sõprade isad, vaid terve alevik teab üsna hästi, mis siin tol ajal toimus. Linnukas oli üle vabariigi tuntud.

Olid näiteks kuskil baaris ning kui teada saadi, et linnuka kutt olid, oli lähima tunni aja jooksul juba baar tühi.

Ka uued generatsioonid tulid vahepeal mitu korda peale, aga nüüd on vaiksemaks jäänud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mitte ainult mati00 ning tema sõprade isad, vaid terve alevik teab üsna hästi, mis siin tol ajal toimus. Linnukas oli üle vabariigi tuntud.

Olid näiteks kuskil baaris ning kui teada saadi, et linnuka kutt olid, oli lähima tunni aja jooksul juba baar tühi.

Ka uued generatsioonid tulid vahepeal mitu korda peale, aga nüüd on vaiksemaks jäänud...

 

cool story bro

tegelt niisama trollin sinuga, lool pidi jah kõva maffia olema...


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda Tarmo Laanet näen muidu , suht tihti hommikul liftis ja enda tänavatel lällamas , teiste parmudega . Muidu ma näen teda enda liftis vahetevahel sest , ta ühe parima sõbra ema koer elab suht paar korterit minu all ja ta käib tolle koeraga jalutamas jne . Ta parim sõber , muidugi ei saa käia sest ta surnud . Ema rääkis ka , et 90date aegadel , oli mu emagi teda klubides näind ja teisi maffia tegelasi :D

Muidu üpris hea saade , huviga vaatan ;)


28042g2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei usu, et nad räägivad seal saates puhast tött, mulle tunudb et räägitakse väga üldiselt sellest kõigest. Aga huvitav on kuulata.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
cool story bro

tegelt niisama trollin sinuga, lool pidi jah kхva maffia olema...

 

tra sa oled mingi täis hälvik, sõida putsi enda elvaga

 

saade on küll väga huvitav, kuid usun, et realalselt ei räägi keegi seal kõike ära, mis toimus, lasevad teemad üldiselt läbi pigem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra sa oled mingi täis hälvik, sõida putsi enda elvaga

 

saade on küll väga huvitav, kuid usun, et realalselt ei räägi keegi seal kõike ära, mis toimus, lasevad teemad üldiselt läbi pigem

 

Mis sulle elva ette jääb?:D

....


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mu sõbra isa oli ka saates :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tegelt ma arvan seda ,et enamus kes siia postitanud . Valetavad .

Panevvad mingi hea vastuse et ohh yee meil ka maffia külas / alevikus jms . Neid pole muud öelda kui ,et kasva suureks .

 

to care_

Mis nimi oli ?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru üldse miks te peate oma peeniseid siin suurendama selle läbuga? Isegi kui teil on mingeid tutvusi miks te peate sellest siin rääkima?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige rohkem ajab närvi see, et saade käib 5.minti ära ja siis 15 minti on reklaami:s.Eile oli saadet umbes 20 minti ainult:S


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile oli väga igav ja see Tarmo Laane ajab ka suht närvi oma pihku sosistamisega. Tüüp on ennast nii põhja joonud ja sõnad ka ei tule enam suust välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.